fbpx
PL
Terapie dożylne – witaminowy zastrzyk energii!

Terapie dożylne – witaminowy zastrzyk energii!

Kroplówka kojarzy Ci się wyłącznie z pobytem w szpitalu? To błąd! Terapie dożylne są bowiem jedną z najskuteczniejszych i najszybszych metod na dostarczenie organizmowi dokładnie takich składników, jakich potrzebuje. Owszem, łykanie suplementów czy troska o dietę ma znaczenie. Nie gwarantuje to jednak tak szybkich i skutecznych efektów jak w przypadku terapii dożylnych. Chcesz zadbać o siebie, zwłaszcza latem? Poznaj szczegóły!

Bomba witaminowa maksymalnie dopasowana do Twoich potrzeb.

Czy wiesz, w czym tkwi sekret efektywności naszych kroplówek? Maksymalne dopasowanie do Twoich potrzeb! Wszystko dzięki temu, że przed zabiegiem każdy nasz pacjent jest konsultowany z lekarzem. To właśnie z pomocą profesjonalisty, podczas wywiadu lekarskiego, omawiany i komponowany jest odpowiedni skład terapii dożylnej. Dzięki temu dostarczasz swojemu organizmowi dokładnie tych składników, których w danym momencie potrzebuje. Wzmocnienie i regenerację organizmu masz na wyciągnięcie ręki!

W zależności od Twoich potrzeb, możesz także skorzystać z naszych przygotowanych już, autorskich terapii dożylnych:

• witaminowej,
• energetycznej,
• wzmacniającej odporność,
• wspomagającej pracę mózgu i łagodzącej stres czy napięcie,
• uzupełniającej terapie z zakresu medycyny estetycznej,
• wspomagającej sportowców,
• relaksującej,
• wspomagającej popęd seksualny,
• neutralizującej szaleństwa poprzedniej nocy,

Kluczem do sukcesu w przypadku każdej z kroplówek jest skład maksymalnie dopasowany do Twoich potrzeb oraz autorskie opracowanie przez profesjonalistów. Możesz skorzystać tylko z jednego wlewu bądź zamówić pakiet (5 lub 10), w jeszcze bardziej atrakcyjnej cenie.

Terapie dożylne można stosować przez cały rok. Z powodzeniem możesz je stosować także latem.

“Kroplówki witaminowe robią zawrotną karierę w całej Europie. Są idealnym uzupełnieniem innych zabiegów, w tym medycyny estetycznej. Wzmacniają i regenerują organizm od wewnątrz. Jeżeli pacjent decyduje się np. na serię laserowych zabiegów odmładzających, doskonale jest uzupełnić tę terapię cyklem zabiegów regenerujących skórę od wewnątrz” – mówi Jolanta Wypler, certyfikowany lekarz medycyny estetycznej.

Aminokwasy, które są cegiełkami tworzącymi włókna kolagenowe, witaminy, czy mikroelementy podane w postaci kroplówki wzmacniają nas od środka, a dodatkowo taka forma ich podania daje nam gwarancję, że wszystkie elementy zostaną wchłonięte. Takiego efektu nie może zagwarantować tradycyjna suplementacja, ponieważ około 90 procent substancji jest wydalanych w wyniku procesów metabolicznych.

Kroplówka to najskuteczniejsza metoda suplementacji wszelkich niedoborów w organizmie i idealne uzupełnienie wszelkich terapii estetycznych.

W ofercie naszej kliniki jest także ozonowanie krwi. Ozon nie występuje naturalnie w ludzkim organizmie, dostarczamy go więc w postaci mieszanki z solą fizjologiczną w trakcie wlewu dożylnego. Dzięki terapii ozonowej możemy znacząco przyśpieszyć procesy regeneracyjne organizmu, przyspieszając gojenie, minimalizując zagrożenia infekcyjne pozabiegowe, a także dotleniając przy tym mocno wszystkie tkanki, co wpływa na lepsza i szybszą rekonwalescencję. W łatwy sposób zwalczymy także grzyby, bakterie i infekcje.

Jeśli zależy Ci na dostarczeniu organizmowi niezbędnych składników i dużej efektywności, śmiało dołącz do miłośników autorskich terapii dożylnych i dotleniających!

Chcesz dowiedzieć się więcej lub umówić termin wizyty? Skontaktuj się z naszą Rejestracją +48 539 333 777 lub napisz rejestracja@revitalife.pl

Poznaj ceny:

 

Zamknij Menu