fbpx
PL
Makijaż permanentny – na czym polega? Jakie są jego zalety?

Makijaż permanentny – na czym polega? Jakie są jego zalety?

Makijaż permanentny to świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie chcą tracić czasu przed lustrem na wykonywanie klasycznego make-upu każdego dnia. Zabieg ten doskonale podkreśla walory urody, maskuje defekty skóry oraz pozwala wyglądać perfekcyjnie w każdej sytuacji. Dlaczego jeszcze warto zdecydować się na makijaż permanentny? Jakie są jego rodzaje? Jak przygotować się do zabiegu? Na te pytania odpowiada linergistka RevitaLife!

Makijaż permanentny – dlaczego warto?

Tempo współczesnego życia i nadmiar obowiązków sprawiają, że szukamy nowoczesnych rozwiązań, które pozwalają zaoszczędzić cenny czas – dotyczy to również kwestii związanych z dbaniem o urodę. Idealnym wyborem dla zabieganych kobiet i dużym ułatwieniem w codziennej pielęgnacji jest zatem makijaż permanentny, dzięki któremu nie trzeba tracić czasu na wykonywanie klasycznego make-upu. Tego typu makijaż to świetne rozwiązanie dla wszystkich kobiet ceniących wygodę, chcących podkreślić walory urody i skorygować defekty skóry. Permanentny make-up brwi, oczu i ust pozwala wyglądać perfekcyjnie niezależnie od sytuacji – aktywność na basenie, siłowni czy niekorzystne warunki pogodowe nie są w stanie wpłynąć na jego trwałość.

Jakie są techniki makijażu permanentnego?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom Pacjentek, w klinice RevitaLife wykonujemy makijaż permanentny oczu, brwi i ust przy zastosowaniu najnowocześniejszych technik. Każdy zabieg poprzedza konsultacja z linergistką, która wyklucza wszelkie przeciwwskazania do zabiegu, dobiera pigmentację dopasowaną do typu urody oraz pomaga zdecydować się na odpowiednią technikę makijażu, która uwzględni indywidualne potrzeby Pacjentki – delikatnie podkreśli atuty urody, wyrówna defekty, nada zupełnie nowego wyrazu oczom, ustom i brwiom.

W naszej ofercie znajdują się m.in.: ombre ust i brwi, microblading, 3D lips, aquarelle oraz wiele innych nowoczesnych metod odpowiadających na potrzeby Pacjentek. Zobacz pełny opis technik i rodzajów makijażu permanentnego dostępnych w RevitaLife.

Jak przygotować się do zabiegu?

Zadowalający efekt końcowy makijażu permanentnego wymaga nie tylko wyboru świetnej linergistki, ale także – odpowiedniego przygotowania, dlatego przed wykonaniem zabiegu zaleca się:

  • przed makijażem brwi – tuż przed przystąpieniem do pigmentacji brwi warto wykonać peeling, który złuszczy martwe komórki i przygotuje skórę do dalszych zabiegów.  Najlepszy efekt makijażu osiąga się, gdy na łukach brwiowych znajduje się jak najwięcej naturalnych włosków, dlatego na kilka tygodni przed zabiegiem nie zaleca się regulowania brwi.
  • przed makijażem ust – w przypadku pigmentacji ust ważne jest zadbanie o odpowiednie nawilżenie skóry warg (spierzchnięte, popękane usta słabiej przyjmują pigment). 3 dni wcześniej warto także zacząć przyjmować profilaktycznie lek przeciwwirusowy Heviran 500 zapobiegający opryszczce.
  • przed makijażem oczu – istotne jest, aby 2 tygodnie przed datą planowanego zabiegu nie wykonywać henny, a minimum miesiąc przed zabiegiem należy zrezygnować ze stosowania preparatów na porost rzęs.

Dobrze wykonany makijaż permanentny dodaje uroku i utrzymuje się latami. Nie bez znaczenia jest jednak wybór miejsca, w którym zostanie on wykonany – zabieg przeprowadzony przez specjalistów zmniejsza do minimum ryzyko powikłań i konieczność korekty, dlatego najlepiej korzystać z ofert profesjonalnych klinik, w których pracują prawdziwi eksperci w tej dziedzinie.

Chcesz dowiedzieć się więcej o makijażu permanentnym? Zadzwoń: 539333777 lub napisz: rejestracja@revitalife.pl i dowiedz się więcej o zabiegu, cenach oraz dostępnych terminach.

Zamknij Menu