fbpx
PL

Wysokstężone osocze bogatopłytkowe PRP Angel System

Możliwości komórek macierzystych

horizontal_dash

Osocze bogatopłytkowe przygotowane innowacyjnym komputerowym separatorem komórkowym Angel jest wysokostężonym koncentratem płytek krwi i regenerujących czynników wzrostu.

Jest to najnowocześniejsze urządzenie tego typu na rynku. Pozwala na bezpieczną separację osocza bogatopłytkowego PRP, w którym możemy otrzymać wielokrotną koncentrację płytek krwi i zawartych w naszej krwi regeneracyjnych czynników wzrostu i substancji biologicznie czynnych.

Im wyższe stężenie płytek krwi w osoczu, tym większa koncentracja czynników wzrostu i tym lepszy efekt biostymulacji, podczas którego czynniki wzrostu aktywują różne typy komórek do regeneracji i naprawy.

PRP Angel System

 

Procesy naprawcze

horizontal_dash_white

Osocze bogatopłytkowe ma tak duże znaczenie w procesach naprawy i regeneracji tkanek, ponieważ zawiera kilkadziesiąt różnych substancji biologicznie czynnych, opłaszczających płytki krwi. Dlatego im wyższe stężenie płytek krwi w osoczu, tym większa koncentracja czynników wzrostu i tym lepszy efekt regeneracji i biostymulacji.

W procesie biostymulacji czynniki wzrostu aktywują różne typy komórek do regeneracji naprawy i odmłodzenia.

Stosowanie w terapii koncentratu PRP, zawierającego wyższe stężenie płytek krwi, cechuje się niebywałą skutecznością, potwierdzoną licznymi publikacjami naukowymi.

 

chirurgia_pL

Dla kogo przeznaczone jest osocze PRP Angel System?

Podanie skoncentrowanego osocza bogatopłytkowego indukuje mechanizm naprawy tkanek, wspierając leczenie schorzeń ortopedycznych zarówno u osób młodych, jak i starszych.

Zastosowanie:

  • leczenie zapaleń w obrębie stawów
  • leczenie i stymulacja naprawy uszkodzonych ściegien, więzadeł, chrząstki i kości
  • leczenie trudno gojących się ran
  • leczenie urazów sportowych

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o terapii osoczem bogatopłytkowym PRP Angel System, cenach oraz dostępnych terminach, nasi eksperci udzielą wszelkich informacji: +48 539 333 777 lub napisz: rejestracja@revitalife.pl

Zobacz całą ofertę RevitaLife

horizontal_dash
dermato_e

Medycyna Estetyczna

ginekologia

Ginekologia

profesjonalne_kosmetyki

Kosmetyki Profesjonalne

fotki_badania

Badania

Wybierz Pasję i Profesjonalizm

horizontal_dash
Zamknij Menu