fbpx
PL

Ujędrnianie skóry

Opis zabiegu

horizontal_dash

Starzenie się skóry związane jest z pogorszeniem jakości tkanki łącznej, a w szczególności ze stopniową utratą włókien kolagenowych i elastyny, które zapewniają skórze sprężystość i elastyczność. Z wiekiem zmniejsza się również ilość naturalnego kwasu hialuronowego, osłabieniu ulega napięcie mięśni twarzy, pojawiają się zmarszczki i bruzdy, a skóra staje się wiotka, obwisła, podatna na działanie sił grawitacji.

 

Szczegóły Oferty

horizontal_dash_white

Zmiany te są najwcześniej zauważalne w miejscach, gdzie skóra jest bardziej delikatna, cienka, między innymi na powiekach, dekolcie, szyi, dłoniach.

Odpowiednia elastyczność skóry i jej dobre napięcie są jednymi z najważniejszych elementów sprawiających, że wyglądamy młodo i atrakcyjnie. Opisany na wstępie proces rozpoczyna się już w wieku 25-30 lat. Kobiety stosują różnego rodzaju kosmetyki lub kosmeceutyki, jednak nie przywrócą one skórze jej wcześniejszego stanu ze względu na stosunkowo małą siłę działania. Inaczej jest w przypadku zabiegów z zakresu medycyny estetycznej – mogą nie tylko spowolnić lub zatrzymać efekt starzenia się skóry, ale również odwrócić procesy starzenia, dzięki czemu skóra odzyskuje jędrność, napięcie i młody wygląd.

chirurgia_pL

Dostępne metody leczenia

Zobacz całą ofertę RevitaLife

horizontal_dash
dermato_e

Medycyna Estetyczna

ginekologia

Ginekologia

profesjonalne_kosmetyki

Kosmetyki Profesjonalne

fotki_badania

Badania

Wybierz Pasję i Profesjonalizm

horizontal_dash
Zamknij Menu