fbpx
PL

Terapia komórkami macierzystymi – medycyna regeneracyjna

Możliwości komórek macierzystych

horizontal_dash

Komórki macierzyste są to niewyspecjalizowane komórki organizmu, które potrafią przekształcić się w dowolny typ komórki tkanki, w której występują, a także mają potencjalnie nieograniczoną zdolność do podziału i odnawiania swoich zasobów. komorka-macierzysta-revitalife-warszawa

Jest to lek o ogromnych możliwościach regeneracyjnych, który masz w sobie! Za ich pomocą możemy regenerować uszkodzone mięśnie, stawy i więzadła, odtwarzać zniszczoną chrząstkę, a także zmniejszać dolegliwości bólowe czy zwiększać zakres ruchu zwyrodniałych stawów.

Zabieg komórkami macierzystymi jest często alternatywą dla wstawienia protezy stawu.

Przebieg zabiegu

horizontal_dash_white

Zabieg pozyskania komórek macierzystych odbywa się w znieczuleniu miejscowym, polega na pobraniu tkanki tłuszczowej z wybranej okolicy ciała (najczęściej z okolicy tkanki tłuszczowej brzucha). Następnie z pozyskanej tkanki tłuszczowej zostają wyizolowane komórki macierzyste. Przygotowany koncentrat z komórkami macierzystymi zostaje podany w zmienione chorobowo miejsce.

Dzięki temu, że komórki macierzyste pozyskane są z własnej tkanki tłuszczowej, nie istnieje ryzyko ich odrzucenia przez organizm.

Zabieg terapii komórkami macierzystymi nie wymaga hospitalizacji, Pacjent opuszcza klinikę w ciągu kilkudziesięciu minut po zakończeniu zabiegu.

chirurgia_pL

Dla kogo przeznaczone są komórki macierzyste?

Zabieg dedykowany jest dla wszystkich osób zmagających się z niedoleczonymi, nawracającymi kontuzjami oraz dolegliwościami bólowymi. Terapia przeznaczona jest dla osób trenujących zarówno zawodowo jak i amatorsko, a także dla seniorów, którym dokuczają częste bóle stawów.

Zastosowanie:

  • urazy mięśni i więzadeł,
  • regeneracja chrząstki stawowej,
  • schorzenia stawów kolanowych,
  • schorzenia stawów biodrowych,
  • schorzenia stawów skokowych i stopy,
  • urazy stawu barkowego i łokciowego,
  • brak zrostu po złamaniach (stawy rzekome),
  • zmniejszenie bólu,
  • zwiększenie zakresu ruchu zwyrodniałych stawów – wzrost komfortu życia,
  • w przypadku zmian zwyrodnieniowych stawów terapia niejednokrotnie stanowi alternatywę dla protez.

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o terapii komórkami macierzystymi, cenach oraz dostępnych terminach, nasi eksperci udzielą wszelkich informacji: +48 539 333 777 lub napisz: rejestracja@revitalife.pl

Zobacz całą ofertę RevitaLife

horizontal_dash
dermato_e

Medycyna Estetyczna

ginekologia

Ginekologia

profesjonalne_kosmetyki

Kosmetyki Profesjonalne

fotki_badania

Badania

Wybierz Pasję i Profesjonalizm

horizontal_dash
Zamknij Menu