fbpx
PL

Terapia fibryną bogatopłytkową

Opis zabiegu

horizontal_dash

Zabiegi z wykorzystaniem fibryny bogatopłytkowej to najnowocześniejsza odsłona znanej i popularnej terapii osoczem, czyli tzw. „wampirzego liftingu”. Metoda ta polega na śródskórnej iniekcji preparatu – zawiesiny płytek krwi i innych elementów, który bardzo silnie pobudza procesy regeneracji tkanek w miejscu podania.  Podobnie, jak w przypadku terapii osoczem, materiał pozyskuje się bezpośrednio z krwi pacjenta, a różnica pomiędzy zabiegami tkwi w metodyce (w przypadku fibryny krew wiruje się bez użycia antykoagulanta), a przede wszystkim w skuteczności. Wieloletnie badania pokazały, że wykorzystanie fibryny pozwala na osiągnięcie znacznie lepszych rezultatów! Przy zastosowaniu aktywnej fibryny uwalnianie czynników wzrostu z płytek krwi następuje w sposób powolny i długotrwały. Co więcej, w preparacie występuje duże stężenie komórek macierzystych. Dzięki tym cechom fibryna bogatopłytkowa wykazuje najwyższy potencjał stymulowania regeneracji tkanek.

Zabieg jest rekomendowany w przypadku:

– zmarszczek i bruzd, również w delikatnej okolicy oczu i ust,
– rewitalizacji skóry twarzy, szyi, dekoltu i dłoni
– zmniejszonego nawilżenia, napięcia i jędrności skóry,
– blizn,
– łysienia i nadmiernego wypadania włosów,
– trudno gojących się ran.

Szczegóły zabiegu

horizontal_dash_white

Preparat tworzony jest z krwi własnej Pacjenta, co powoduje, że jest on całkowicie bezpieczny i nie wywołuje on reakcji alergicznych. W związku z tym zabieg rekomenduje się również alergikom oraz wszystkim osobom, które obawiają się wystąpienia objawów niepożądanych. niepożądanych efektów.

Procedura trwa około 60 minut i rozpoczyna się od pobrania krwi, z której następnie, poprzez odwirowanie w odpowiednich warunkach, przygotowywany jest preparat. Materiał podawany jest bezpośrednio w miejsce objęte terapią w drodze iniekcji. Przed zabiegiem skóra zostaje pokryta kremem znieczulającym, dzięki czemu Pacjent nie odczuwa bólu. Lekki dyskomfort może pojawić się w przypadku zabiegów stosowanych na owłosioną skórę głowy. Co ważne, efekty zastosowania fibryny bogatopłytkowej utrzymują się nawet do 2 lat. Zaleca się wykonanie od 2 do 4 zabiegów.

chirurgia_pL

Efekty działania fibryny bogatopłytkowej

– rewitalizacja skóry,
– wygładzenie zmarszczek,
– poprawa elastyczności i gęstości skóry,
– redukcja przebarwień, ujednolicenie kolorytu skóry,
– zwiększenie nawilżenia skóry,
– poprawa ukrwienia skóry,
– remodeling włókien kolagenowych,
– zahamowanie procesu łysienia, odnowa i wzmocnienie włosów.

Ważną zaletą zabiegu z wykorzystaniem fibryny bogatopłytkowej jest gwarancja naturalnego, delikatnego efektu kuracji.

Zobacz całą ofertę RevitaLife

horizontal_dash
dermato_e

Medycyna Estetyczna

ginekologia

Ginekologia

profesjonalne_kosmetyki

Kosmetyki Profesjonalne

fotki_badania

Badania

Wybierz Pasję i Profesjonalizm

horizontal_dash
Zamknij Menu