fbpx
PL

O-shot (Orgasm-shot) – osocze bogatopłytkowe

Wskazania do zabiegu

horizontal_dash

Seks odgrywa ważną rolę w życiu co najmniej 60 % Polek. Radość z seksu nie zawsze jest wynikiem naszej chęci, fantazji ale także to wynik pewności siebie. Brak ochoty  na seks może mieć różne przyczyny. Zmęczenie, spadek libido związany z karmieniem piersią, z przyjmowaniem antykoncepcji, z menopauzą, z nieprawidłowym procesem gojenia po zabiegach chirurgicznych w sferze intymnej.  Kobiety często skarżą się na suchość pochwy co za tym idzie ból związany ze współżyciem. Często odczucia podczas współżycia nie są na tyle wystarczające żeby osiągnąć orgazm. Badania podają że 1 kobieta na 3 osiąga orgazm i satysfakcję z seksu.

Zalety zabiegu:

horizontal_dash_white

O-shot (Orgasm-Shot) to zabieg skuteczny i bezpieczny. Do zabiegu wykorzystuje się osocze  bogatopłytkowe pobrane od pacjentki. Osocze poprzez procesy regeneracji, poprawy ukrwienia, nawilżenia okolic intymnych, ma za zadanie przywrócić kobiecą pewność siebie i zwiększyć libido. O-shot jest terapią nie tylko skuteczną, ale przede wszystkim bezpieczną. Wykorzystuje się w nim osocze bogatopłytkowe pobrane z krwi pacjentki, brak więc ryzyka reakcji alergicznej. Osocze pobudza tkanki do odnowy i regeneracji, wzmacnia krążenie krwi w okolicach intymnych, uelastycznia i odżywia komórki, minimalizuje powstałe stany zapalne oraz nawilża. Dzięki temu kobiece ciało staje się jeszcze wrażliwsze na dotyk, śluzówka pochwy jest odmłodzona, a problemy z uczuciem suchości pochwy znikają.

 

chirurgia_pL

Przebieg zabiegu

Po kwalifikacji lekarza, wykonuje się miejscowe znieczulenie przedniej ściany pochwy, przedsionka pochwy i okolicy łechtaczki. Dzięki temu zabieg jest naprawdę bezbolesny.

W tym czasie pobiera się krew od pacjentki. Dobrze żeby tego dnia pacjentka wypiła przynajmniej 2 litry wody. Następnie probówkę umieszcza sie w wirówce laboratoryjnej u poddaje wirowaniu tak aby uzyskać osocze bogate w płytki krwi. Osocze pobiera się do strzykawki, następnie ostrzykuje sie przednią ścianę pochwy, okolicę łechtaczki i okolicę okołocewkową. Procedura trwa około 30 – 40 min. Po jej zakończeniu można natychmiast wrócić do codziennych czynności. Na efekty zabiegu trzeba poczekać do około 3- 4 tygodni. Czas ten jest potrzebny do zakończenia sie procesów naprawczych, regeneracyjnych, angiogenezy (wytworzenia się mikronczyń) co powoduje wiekszą wrażliwość okolic intymnych. Efekty utrzymują się indywidualnie od 5-12 miesięcy. Bardzo dobrze jest taką procedurę powtórzyć dla wzmocnienia i podtrzymania efektu. Procedurę można łączyć z innymi zabiegami w zakresie ginekologii plastycznej.

Zobacz całą ofertę RevitaLife

horizontal_dash
dermato_e

Medycyna Estetyczna

ginekologia

Ginekologia

profesjonalne_kosmetyki

Kosmetyki Profesjonalne

fotki_badania

Badania

Wybierz Pasję i Profesjonalizm

horizontal_dash
Zamknij Menu