fbpx
PL

SonoQueen – nieinwazyjny lifting

Opis zabiegu

horizontal_dash

Z wiekiem nasza twarz coraz bardziej się zmienia. Z biegiem lat obserwujemy kolejne zewnętrzne oznaki starzenia: skóra traci swoją elastyczność i gładkość, pojawiają się przebarwienia i zmarszczki, które stają się coraz mocniejsze i bardziej widoczne. Zmienia się również kształt twarzy i jej owal. Za niepokojącymi i niechcianymi procesami powierzchownymi kryje się to, czego nie widać – szereg zmian wewnętrznych. Dochodzi do przebudowy struktury kości, zanika tkanka tłuszczowa, tkanki skóry tracą swoją funkcjonalność, zmniejsza się liczba włókien kolagenowych, degradacji ulega elastyna i kwas hialuronowy.

Technologia HIFU to prawdziwy przebój w medycynie estetycznej. I nic dziwnego – metoda ta pozwala bowiem osiągnąć spektakularne rezultaty w walce ze starzeniem się skóry w całkowicie nieinwazyjny sposób!

HIFU to tajemnica skuteczności zabiegu liftingującego SonoQueen. Metoda polega na punktowym, bardzo precyzyjnym wykorzystaniu wiązki fali ultradźwiękowej – a zestaw głowic o różnej częstotliwości pozwala optymalnie ogniskować impulsy na konkretnej głębokości – na twarzy od 2 do 4,5 mm i do 6 mm w przypadku zabiegów w obrębie ciała. Wiązka fali, w zależności od użytego zestawu głowic, pozwala dotrzeć jednocześnie do 3 warstw skóry: skóry właściwej, tkanki tłuszczowej i powięzi mięśniowej, inicjując proces obkurczenia tkanek, kolagenogenezę i regenerację zwiotczałych włókien kolagenowych – każdy z tych efektów składa się na wielowymiarowe ujędrnienie danej okolicy.

Efekty zabiegu:

  • wyraźny lifting skóry,
  • redukcja zmarszczek i bruzd, zarówno płytkich, jak i głębokich,
  • ujędrnienie zwiotczałej skóry,
  • rozświetlenie skóry.

Szczegóły zabiegu

horizontal_dash_white

Co istotne, zabieg jest całkowicie nieinwazyjny i bezbolesny, a Pacjenci mogą cieszyć się spektakularnymi rezultatami przy zachowaniu pełnego komfortu. Cała procedura jest krótka i nie wymaga stosowania specjalnej opieki po przeprowadzeniu terapii. Od razu po skorzystaniu z SonoQueen można powrócić do codziennej aktywności i normalnej pielęgnacji twarzy.

Zabieg jest bardzo delikatny, a specjalna głowica pozwalająca na niezwykle precyzyjne działanie sprawia, że SonoQueen idealnie sprawdza się również w walce ze zmarszczkami we wrażliwej okolicy ust i oczu.

Pełne efekty zabiegu stają się widoczne po około 3 miesiącach od przeprowadzenia. Ilość zabiegów jest zależna od stopnia zaawansowania zmian i oczekiwań Pacjenta. Najczęściej wykonuje się od 1 do 3 zabiegów, ale wielu Pacjentów uzyskuje satysfakcjonujące wyniki już po wykonaniu pierwszego.

chirurgia_pL

Przeciwwskazania

  • uszkodzenia naskórka, stany zapalne i wirusowe w miejscu poddawanym zabiegowi,
  • choroby nowotworowe,
  • posiadanie rozrusznika serca,
  • ciąża lub karmienie piersią.

Zobacz całą ofertę RevitaLife

horizontal_dash
dermato_e

Medycyna Estetyczna

ginekologia

Ginekologia

profesjonalne_kosmetyki

Kosmetyki Profesjonalne

fotki_badania

Badania

Wybierz Pasję i Profesjonalizm

horizontal_dash
Zamknij Menu