fbpx
PL

Mezoterapia igłowa

horizontal_dash

Mezoterapia igłowa to małoinwazyjny zabieg polegający na bezpośrednim wstrzyknięciu substancji odżywczych w skórę. Wybór podawanego śródskórnie koktajlu jest uzależniony od problemu klinicznego. Podawane preparaty to najczęściej mieszanina witamin, aminokwasów, peptydów, kwasu hialuronowego i minerałów, które mają spowodować nawilżenie, odżywienie, odbudowę i odmłodzenie skóry. Poza działaniem składników mieszanki bardzo duże znaczenie ma sam fakt nakłuwania skóry i precyzyjnego podania preparatu.

Mezoterapia stosowana jest w celu kompleksowego odmłodzenia skóry, biorewitalizacji, ale także w celu likwidacji cieni i obrzęków pod oczami oraz na skórę głowy. DR.Cyj i Hair Filler to innowacyjna terapia, wykorzystująca unikalną formułę 7 peptydów i kwasu hialuronowego, oparta na opatentowanej technologii przedłużonego uwalniania i wnikania substancji aktywnych – minimalna dawka skoncentrowanego preparatu jeszcze przez 2 tygodnie po zabiegu utrzymuje się w skórze, powdując powolne, długotrwałe  uwalnianie się i penetrację składników aktywnych. Dzięki czemu stymuluje porost włosów, hamuje ich wypadania i wzmacnia mieszki włosowe.

 

Szczegóły zabiegu

horizontal_dash_white

Wyróżnia się 2 rodzaje efektów mezoterapii: efekt natychmiastowy polega na rozświetleniu skóry, jej nawilżeniu i poprawie napięcia; efekt długotrwały to poprawa jakości i gęstości skóry, poprawa jędrności skóry, redukcja zmarszczek.

Terapia składa się najczęściej z kilku zabiegów wykonywanych, w zależności od użytego preparatu, co 2-4 tygodnie. Faza uderzeniowa to co najmniej 4 zabiegi wykonane w odpowiednich odstępach. Faza podtrzymująca ma na celu zapewnienie efektów działania preparatu przez dłuższy czas – zabieg wykonuje się w odstępach 4 tygodniowych przez około 6 miesięcy.

chirurgia_pL

W wyniku mezoterapii dochodzi do

– stymulacji produkcji kolagenu i elastyny,
– poprawy metabolizmu komórek skóry,
– poprawy mikrokrążenia,
– poprawy napięcia i elastyczności skóry, odmłodzenia skóry,
– usuwania wolnych rodników i zmniejszenia stresu oksydacyjnego,
– odżywienia i nawilżenia skóry.

Zobacz całą ofertę RevitaLife

horizontal_dash
dermato_e

Medycyna Estetyczna

ginekologia

Ginekologia

profesjonalne_kosmetyki

Kosmetyki Profesjonalne

fotki_badania

Badania

Wybierz Pasję i Profesjonalizm

horizontal_dash
Zamknij Menu