fbpx
PL

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny - co to jest?

horizontal_dash

Makijaż permanentny jest metodą makijażu trwałego, która polega na wprowadzeniu pigmentu śródnaskórkowo. Celem makijażu permanentnego jest podkreślenie urody pacjentki lub korekta kształtu łuku brwiowego, ust czy oprawy oka. Zabieg odbywa się po konsultacji z linergistką i wykluczeniu wszelkich przeciwwskazań do wykonania makijażu permanentnego. Makijaż w zależności od miejsca pigmentacji i intensywności pigmentu utrzymuje się od kilku miesięcy do kilku lat. Po tym czasie zaleca się odświeżenie makijażu – korekty uzupełniające.

Zobacz cennik makijażu permanentnego i umów się na zabieg.

W Klinice RevitaLife wykonujemy:

horizontal_dash_white
 • makijaż permanentny brwi,
 • oczu
 • ust

Każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją z linergistką, która pomoże dobrać odpowiednią technikę makijażu permanentnego, wykluczy przeciwwskazania i wykona profesjonalny zabieg.

chirurgia_pL

Techniki makijażu permanentnego

Makijaż permanentny brwi – techniki

 • OMBRE/ POWDER EFFECT  to jedna z najnowszych technik pigmentacji brwi, która cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientek. Powder efect znacznie różni się od klasycznej pigmentacji, jest bardziej subtelna i delikatnie podkreśla łuk brwiowy. Brwi nie są jednolite, ale wycieniowane w taki sposób, by do złudzenia przypominały naturalne brwi. Brew wykonana tą techniką jest jaśniejsza u nasady a bardziej nasycona przy końcówce. Ten rodzaj pigmentacji zalecany jest dla osób pragnących posiadać pełniejsze brwi, zachowując jednocześnie miękką i  delikatną konsystencję.  Odpowiedni dla  każdej skóry.
 • MICROBLADING to manualna technika pigmentacji brwi, która pozwala na zupełne zrekonstruowanie brwi i uzupełnienie włosków, gwarantująca bardzo naturalny wygląd. Brwi wykonane tą metodą do złudzenia przypominają naturalne włoski, jednocześnie są mocne, gęste i mają piękny kształt. Microblading to idealne rozwiązanie dla suchej, gładkiej skóry. Dla posiadaczek skóry grubej, porowatej i tłustej rekomendujemy inne techniki.
 • HYBRYDOWA – metoda hybrydowa to połączenie techniki microbladingu i manual shading. Połączenie tych dwóch metod wzmacnia efekt końcowy makijażu techniką microblading.
 • MANUAL SHADING to ręczna technika cieniowania brwi. Wykorzystywana samodzielnie lub tez w celu  wzmocnienie efektu microbladingu.
 • CIENIOWANA  – makijaż permanentny brwi metodą cieniowania polega na pigmentowaniu kształtu łuku brwiowego w postaci cienia, który podkreśla kształt brwi i wizualnie je zagęszcza. Klasyczna metoda cieniowania brwi polega na pigmentacji cienia jednym kolorem.

Makijaż permanentny ust – techniki

 • USTA BABYDOLL LIPSTIC/AQUARELLE – najnowsza a zarazem subtelna  technika mająca na celu stworzyć piękne, bezkonturowe podkreślenie ust przenikającymi się miękko  kolorami, tak aby sprawiły wrażenie pełnych, miękkich i młodzieńczych ust.
 • OMBRE – usta wykonane techniką ombre zaznaczają naturalny kontur czerwieni wargowej a jej wypełnienie polega na uzyskaniu cieniowania i delikatnych przejściach w 3 kolorach.
 • 3D LIPS – technika pigmentacji ust metodą 3D polega na zaznaczeniu konturu i pokrycie czerwieni wargowej dwoma kolorami.
 • USTA Z CIENIEM – technika ta polega na wyrysowaniu kształtu czerwieni wargowej z zaznaczeniem konturu i rozproszeniu pigmentu 2-3 mm w głąb czerwieni, dając efekt „zjedzonej” pomadki.
 • USTA Z WYPEŁNIENIEM – technika ta pozwala na pigmentacje ust z zaznaczeniem konturu i pokryciem wybranym kolorem całej powierzchni czerwieni wargowej. Efekt jaki można uzyskać dzięki tej technice to pełniejszy i wyrazisty kształt w przeciwieństwie do tradycyjnego cieniowania.

Makijaż permanentny oczu – techniki

 • KRESKI ZAGĘSZCZAJĄCE – pigmentacja oka w linii rzęs będzie idealnym wyborem dla osób, które na codzień   nie noszą mocnego makijażu a zależy im na subtelnym podkreśleniu spojrzenia. Ten rodzaj kreski sprawi, że nikt nie zauważy makijażu permanentnego, ale wszyscy zauważą, że masz piękne oczy i gęste rzęsy!

Zobacz całą ofertę RevitaLife

horizontal_dash
dermato_e

Medycyna Estetyczna

ginekologia

Ginekologia

profesjonalne_kosmetyki

Kosmetyki Profesjonalne

fotki_badania

Badania

Wybierz Pasję i Profesjonalizm

horizontal_dash
Zamknij Menu