fbpx
PL

Kosmeceutyki

Profesjonalna pielęgnacja skóry

horizontal_dash

Kliniki medycyny estetycznej i gabinety dermatologiczne bardzo często odwiedzają osoby skarżące się na to, iż chociaż dbają o siebie i używają popularnych, często nawet drogich kosmetyków, nie widzą rezultatów ich działania. Jak często to bywa, okazuje się, że diabeł tkwi w szczegółach… Preparaty dostępne powszechnie w drogeriach mają za zadanie upiększanie naszego ciała, nie zawierają jednak substancji czynnych o działaniu terapeutycznym. To właśnie odróżnia je od kosmeceutyków.

Kosmeceutyki, które znajdują zastosowanie w nowoczesnej kosmetologii, to preparaty kosmetyczne o unikalnym składzie i działaniu leczniczym. Ich działanie przebiega dwutorowo – zapewniają one z jednej strony efekt pielęgnacyjny, a z drugiej mają funkcje terapeutyczne. Dzięki zawartości substancji czynnych wpływają na procesy fizjologiczne, skutecznie niwelując objawy starzenia się skóry oraz wielu schorzeń, w tym trądziku czy łysienia.

Z jednej strony stosownie tego typu preparatów jest niezwykle istotne do prawidłowej, codziennej pielęgnacji skóry. Z drugiej strony, korzystanie z  kosmeceutyków po wykonaniu zabiegów z zakresu medycyny estetycznej jest niezwykle ważne. Domowe kuracje profesjonalnymi preparatami pozwalają na optymalizację efektów i dłuższe cieszenie się działaniem zastosowanej terapii.

Profesjonalne preparaty, dostępne w RevitaLife Medical Clinic, wyróżnia zawartość szeregu cennych substancji aktywnych, dzięki czemu ich stosowanie poprawia nie tylko wygląd, ale też kondycję skóry. To kompleksowe, holistyczne działanie jest kluczem do uwydatnienia prawdziwego piękna, które tkwi w każdym z nas!

Dodatkowe informacje:

horizontal_dash_white

Zależy nam aby profesjonalne kosmetyki były idealnie dobrane do Państwa potrzeb i sprawdzały się idealnie jako pielęgnacja domowa, pozabiegowa, dlatego nasi eksperci pomogą określić indywidualne potrzeby Państwa skóry i wybrać optymalny, profesjonalny preparat.

chirurgia_pL

Profesjonalne kosmeceutyki dostępne w RevitaLife:

  • Diego Dalla Palma
  • O3Zone
  • Tebiskin
  • Neauvia
  • Teoxane

diego-dalla-palma

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o preparatach oraz cenach skontaktuj się z naszą Rejestracją: 539 333 777 lub napisz: rejestracja@revitalife.pl

Zobacz całą ofertę RevitaLife

horizontal_dash
dermato_e

Medycyna Estetyczna

ginekologia

Ginekologia

profesjonalne_kosmetyki

Kosmetyki Profesjonalne

fotki_badania

Badania

Wybierz Pasję i Profesjonalizm

horizontal_dash
Zamknij Menu