fbpx
PL

Fala akustyczna STORZ

Opis zabiegu

horizontal_dash

Storz Medical® to urządzenie , które wykorzystuje działanie fali akustycznej. Charakteryzuje się ona dużą dawką ciśnienia, wzrastającego bardzo szybko względem ciśnienia zewnętrznego. Jest to nowoczesna  i skuteczna metoda, redukująca cellulit i tkankę tłuszczową.

Poprzez pobudzanie tkanki głowicą, wzrasta przepuszczalność błony komórkowej oraz  następuje uwolnienie z wnętrza komórek wolnych kwasów tłuszczowych i glicerolu.

Fale dźwiękowe są generowane wewnątrz uchwytu i delikatnie przenoszone do  tkanek. Celem zabiegu jest zwalczanie cellulitu poprzez emitowanie fal akustycznych na problematyczne obszary ciała.

Działanie Fali akustycznej powoduje, że tkanka łączna ulega relaksowi, a jędrność skóry właściwej wzrasta. Poprawia się cyrkulacja krwi, a komórki tłuszczowe powracają do swojej pierwotnej wielkości.

Bezpośrednio po zabiegu poprawia się gęstość skóry i elastyczność tkanki łącznej.

Szczegóły Oferty

horizontal_dash_white

Podczas zabiegu nakłada się specjalny żel, który pozwala na dotarcie fali akustycznej do tkanki. W celu  uzyskania  zadowalających efektów zaleca się wykonanie dziesięciu zabiegów w serii dwa razy w tygodniu. Zabieg można wykonać na wybrane obszary ciała np. nogi, pośladki a nawet ramiona.

Najlepsze efekty pozabiegowe, uzyskujemy łącząc technologię fali uderzeniowej z masażem podciśnieniowym, czyli Endermologią Aliance firmy LPG.

chirurgia_pL

Efekt zabiegu:

  • stymulaca mikrokrążenia
  • wzrost metabolizmu
  • stymulacja macierzy komórkowej
  • działanie przeciwbólowe
  • stymulacja czynników wzrostowych
  • stymulacja komórek macierzystych

Zobacz całą ofertę RevitaLife

horizontal_dash
dermato_e

Medycyna Estetyczna

ginekologia

Ginekologia

profesjonalne_kosmetyki

Kosmetyki Profesjonalne

fotki_badania

Badania

Wybierz Pasję i Profesjonalizm

horizontal_dash
Zamknij Menu