fbpx
PL

Endermologie Alliance LPG i Endermolift

Opis zabiegu

horizontal_dash

Dzięki innowacyjnemu urządzeniu Alliance LPG, endermologia, czyli metoda masażu podciśnieniowego, stała się jeszcze skuteczniejsza! Zabieg pozwala połączyć działanie wyszczuplające, ujędrniające i antycellulitowe, których rezultaty są teraz widoczne zdecydowanie szybciej.

Metoda polega na mechanicznej stymulacji komórek poprzez poddanie ich intensywnemu masażowi za pomocą innowacyjnej głowicy urządzenia. Rolki głowicy, obracając się w przeciwnych kierunkach, tworzą fałd skóry, który podlega stymulacji – jest formowany w falę, rolowaną od wewnątrz i na zewnątrz. W ten sposób w tkance zainicjowany zostaje proces jej metabolizmu. Zbita tkanka tłuszczowa poddaje się zmiękczeniu, co pozwala na usunięcie jej nadmiaru, który nie poddaje się redukcji pod wpływem ćwiczeń lub diety. Tłuszcze wraz z toksynami są usuwane z miejsca poddawanego zabiegowi i wydalane na zewnątrz poprzez układ limfatyczny. Jednocześnie pobudzone zostają fibroblasty – inicjowana jest produkcja elastyny i kolagenu, dzięki zwiększa się napięcia i sprężystość skóry.

Dzięki innowacyjności Alliance LPG zabieg to dla Pacjenta nie tylko walka z tkanką tłuszczową, ale też chwila prawdziwego relaksu.  Nowa odsłona urządzenia,  którą dysponuje Centrum RevitaLife, to przede wszystkim ulepszona praca  głowic, poprawa skuteczności zabiegowej i zlikwidowanie ewentualnych nieprzyjemnych doznań podczas zabiegu. Wszystkie te cechy powodują, że każdy zabieg jest dla naszych Pacjentów przyjemny i odprężający.

Zabieg na twarz Endermolift™ wykorzystujący technikę Endermologie® z łatwością niweluje niedoskonałości twarzy w tym problem podwójnego podbródka, nadmiaru tkanki tłuszczowej, zapadniętych policzków, zmarszczek, opadających powiek lub ogólnie utraconego owalu twarzy.

Działanie endermologii Alliance LPG

horizontal_dash_white
  • Walka z nadwagą i nadmiarem tkanki tłuszczowej, modelowanie i kształtowanie sylwetki;
  •  Redukcja cellulitu – masaż podciśnieniowy Alliance LPG to w tym zakresie jeden z najskuteczniejszych dostępnych zabiegów!
  • Detoksykacja;
  • Poprawa elastyczności skóry i walka z procesami starzenia;
  • Zwiększenie unaczynienia, poprawa krążenia krwi i limfy w organizmie;
  •  Zapobieganie występowania obrzęków;
  • Ujędrnienie skóry – również po odchudzaniu.

Endermologia to nie tylko działanie w zakresie wyszczuplania i modelowania sylwetki. Urządzenie Alliance LPG to również zabiegi dla sportowców, między innymi programy wspomagające trening , rozgrzewkę, programy wspomagające regenerację po urazach układu mięśniowo-stawowego, a także cała gama zabiegów ze wskazaniami medycznymi. Wśród programów medycznych znajdziemy wspomaganie leczenia blizn, zwłóknień i obrzęków, leczenie bólu, obrzęku i wzmożonego napięcia mięśniowego, wspomaganie leczenia niewydolności żylnej. Zabiegi można wykorzystać również w ramach przygotowania do liposukcji oraz wspomaganie już po wykonaniu tej terapii.

Zabieg jest całkowicie naturalny i nie daje powikłań. Procedura trwa około 40-50 minut. Terapia obejmuje zazwyczaj serię od kilku do 10 zabiegów, a pierwsze efekty są widoczne już po 3 zabiegach.

chirurgia_pL

Sprawdź ceny zabiegu:

1 zab. 5 zab. 10 zab.
Zabieg na ciało 300 1300 2200
Zabieg Focus - jeden obszar 150 650 1000
Endermowear - strój zabiegowy 120 120
Zabieg na twarz i dekolt 300 1300 2200
Zabieg focus - jeden, obszar 150 650 1000
Endermowear - strój zabiegowy 150

Zobacz całą ofertę RevitaLife

horizontal_dash
dermato_e

Medycyna Estetyczna

ginekologia

Ginekologia

profesjonalne_kosmetyki

Kosmetyki Profesjonalne

fotki_badania

Badania

Wybierz Pasję i Profesjonalizm

horizontal_dash
Zamknij Menu