fbpx
PL
Tydzień wiosennych rabatów w klinice RevitaLife!

Tydzień wiosennych rabatów w klinice RevitaLife!

Pierwszy tydzień wiosny trwa, a w naszej klinice świętujemy go w dodatkowy, wyjątkowy sposób. Tym razem proponujemy naszym Pacjentom prawdziwie wiosenną promocję: odświeżanie i kompleksowa rewitalizacja skóry w niezwykłych cenach!

Tylko w tym tygodniu, do 28 marca wykupując zabieg mezoterapii igłowej Neauvia Hydro Deluxe zapłacisz za 1 ml preparatu tylko 300 zł!
Zaś mezoterapia igłowa Skinbooster dostępna jest w cenie 600 zł!

Dlaczego warto skorzystać z tych zabiegów? Po zimie nasza skóra jest silnie przeforsowana: przesuszona, napięta, o papierowej, chropowatej strukturze. Brak dobroczynnego działania słońca podczas zimowych miesięcy również nie pozostaje bez wpływu na jej kondycję. Zabiegi mezoterapii to odpowiednio skomponowane koktajle odżywcze, które implementowane w głębokie warstwy skóry dostarczają jej niezbędnych substancji odżywczych wspierających regenerację. Nawilżona, naturalnie napięta skóra o przywróconej gęstości i blasku – to skóra gotowa na wiosnę ????

A zatem nie zwlekajcie – dowiedzcie się więcej na temat szczegółów zabiegów i zapiszcie się już dziś na najlepszy dla siebie zabieg mezoterapii.
Nasi eksperci z przyjemnością opowiedzą Wam o szczegółach obu zabiegów dostępnych w promocji: rejestracja@revitalife.pl
oraz +48 539 333 777

Zamknij Menu