fbpx
PL
„Wielkie wyjście” na ostatnią chwilę… <br>Na jakie zabiegi się zdecydować?

„Wielkie wyjście” na ostatnią chwilę…
Na jakie zabiegi się zdecydować?

Karnawałowa impreza, romantyczna kolacja lub ważne spotkanie biznesowe – okazji, w przypadku których każdej z nas zależy, by wyglądać pięknie i promiennie, można wymienić wiele. W  zabieganiu i nadmiarze codziennych obowiązków nie zawsze jesteśmy w stanie zadbać o skórę twarzy… Ale na szczęście są sposoby, by przywrócić cerze blask i zdrowy wygląd nawet w ostatniej
chwili!

Zmęczona, sucha i ziemista cera, worki i cienie pod oczami, które sprawiają, że wyglądamy niezdrowo i staro – twarz może zdradzić na nasz temat znacznie więcej, niż byśmy sobie tego życzyli. Zwłaszcza teraz, kiedy w związku z rozpoczęciem nowego roku pracy stało się nagle więcej, a brak słońca, smog i zimowa aura coraz bardziej dają się we znaki. Mało kto w Nowy Rok wchodzi wypoczęty i w pełni sił. I tu z pomocą przychodzą najnowsze technologie medycyny estetycznej!

Coraz większą popularnością wśród pacjentek cieszą tzw. zabiegi bankietowe – czyli nieinwazyjne, bezpieczne metody, pozwalające błyskawicznie poprawić wygląd i jakość skóry w widoczny sposób. Krótki czas przeprowadzenia terapii sprawia, że można je wykonać w czasie przysłowiowej przerwy lunchowej – a co najważniejsze, nawet bezpośrednio przed planowanym wielkim wyjściem. Skutecznie poprawiają nie tylko wygląd zewnętrzny, ale również nastrój i samopoczucie. Uwielbiają je gwiazdy Hollywood, a teraz także i Polki.

Wśród najpopularniejszych tego typu zabiegów można wymienić infuzję tlenową. To niezwykle przyjemna, nowoczesna, nieinwazyjna procedura odmładzania i regenerowania skóry. Dzięki wykorzystaniu technologii hiperbarycznego tlenu nasza skóra otrzymuje pokaźną dawkę specjalnego serum – różnorodnych, dobranych do indywidualnych potrzeb dobroczynnych składników, które precyzyjnie trafiają w głąb skóry. Zabieg trwa niecałą godzinę i jest niezwykle przyjemny. A efekty? Spektakularne! Skóra natychmiast staje się nawilżona, odświeżona, jędrna i promienna.

Nieco bardziej rozbudowaną, ciekawą propozycją dla Pań, którym zależy na błyskawicznej poprawie wyglądu i stanu skóry, jest zabieg termoliftingu. Lifting przy użyciu Alma Harmony XL PRO z głowicą NIR wykorzystuje światło podczerwone. Fale precyzyjnie wysyłane przez specjalną głowicę urządzenia mają zdolność miejscowego podgrzewania tkanek do temperatury 40-44 stopni, dzięki czemu dochodzi do dynamicznego skurczu włókien – a w efekcie do uelastycznienia skóry. Uczucie podgrzania i delikatne zaczerwienie ustępują bardzo szybko, a pierwsze pozytywne skutki są widoczne niemal natychmiast po zakończeniu zabiegu. Skóra staje się bardziej jędrna i pięknie rozświetlona – idealnie przygotowana na wieczorne wyjście! Jednak termolifting to nie tylko „koło ratunkowe” przed ważnym przyjęciem! W wyniku terapii inicjowana jest produkcja kolagenu, a to kompleksowe, wielopoziomowe działanie zabiegu sprawia, że procedura pozwala skutecznie i długotrwale walczyć z procesami starzenia się skóry. Dwie różne propozycje cenowe i dwie zupełnie różne procedury zabiegowe. Co je łączy? Efekt… w którym nie sposób się nie zakochać. W tym wypadku miłość działa prawdziwe cuda!

Zamknij Menu