fbpx
PL
horizontal_dash_white

EFEKT LIFTINGU BEZ SKALPELA

NIR revitalife warszawa

Szczegóły zabiegu

Głowica NIR lasera Alma Harmony XL PRO umożliwia wykonanie błyskawicznego liftingu skóry bez konieczności stosowania metod inwazyjnych, czy chirurgicznych.

Technologia

Światło podczerwone o długości fali do 1300 nm równomiernie wprowadza wysoką temperaturę do głębokich warstw skóry właściwej i tkanki tłuszczowej, w wyniku czego następuje skrócenie włókien kolagenowych i stymulacja produkcji nowych oraz elastyny. 

Zabieg jest całkowicie bezpieczny - tkanki podgrzewane są do temperatury 40-44 stopnie Celsjusza, dzięki czemu nie dochodzi do wystąpienia efektów ubocznych, ponieważ jest to temperatura tolerowana przez naszą skórę. Głowica do ciała wyposażona jest w dodatkowy moduł chłodzenia kontaktowego.

Działanie zabiegu

Skóra poddana zabiegowi zagęszcza się, poprawia się jej elastyczność, staje się rozświetlona, napięta i odmłodzona.

Terapie na ciało znajdują zastosowanie w przypadku nieestetycznych "pelikanów", wiotkości skóry na pośladkach, piersiach i brzuchu.

Efekty

Pierwsze efekty działania lasera widoczne są natychmiast po wykonaniu zabiegu - ujędernienie i rozświetlenie skóry. Efekt ostateczny, bardzo spektakularny, można zaobserwować 3 - 6 miesiącach od zakończenia zabiegu/serii zabiegów.

Wybierz Pasję i Profesjonalizm

horizontal_dash

Zobacz całą ofertę RevitaLife

horizontal_dash
dermato_e

Medycyna Estetyczna

ginekologia

Ginekologia

profesjonalne_kosmetyki

Kosmetyki Profesjonalne

fotki_badania

Badania

Bądź na bieżąco z nowościami

Zapisz się do newslettera i otrzymuj informacje i nowe oferty z naszej kliniki

Zamknij Menu