fbpx
PL
horizontal_dash_white

Nowoczesna, bardzo efektywna metoda usuwania tatuażu, makijażu permanentnego i przebarwień.

q-switch-e1494234419252[1]

Zobacz efekty:

horizontal_dash
Przed Po

Głowica High Power Q-Switched 1064/532 nm swoje główne zastosowanie znajduje w likwidacji różnokolorowych tatuaży. Bardzo dobrze sprawdza się w usuwaniu zmian pigmentacyjnych, czy makijaży permanentnych. Sam zabieg przebiega szybko, bezpiecznie i efektywnie. Głowica dedykowana jest dla platformy Harmony XL PRO, co daje możliwość użycia także innych głowic podczas konfiguracji sesji zabiegowej dla pacjenta.

Sama głowica High Power Q-Switched 1064/532 nm posiada kilka końcówek, których odpowiedni dobór pozwala na precyzyjne rozwiązanie problemu pacjenta:
• 1064 nm – tatuaże o ciemnym pigmencie (czarny, szary, grafitowy, niebieski)
• 532 nm KTP – tatuaże z pigmentem jasnym (czerwony, pomarańczowy, żółty)

Technologia Qswitch w zabiegach depigmentacji oferuje zastosowanie energii o bardzo wysokiej gęstości. Podczas zabiegu, w wyniku emisji nanosekundowego impulsu, dochodzi do fizycznego rozbicia cząstek barwnika (tatuażu lub makijażu) na elementy tak małe, że zostają one usunięte ze skóry, drogą fagocytozy. Impuls lasera jest selektywnie pochłaniany przez barwnik tatuażu (również przez melaninę; każdy kolor barwnika absorbuje inną długość fali).

Efektywność terapii zależy od tego, czy mamy do czynienia z tatuażem amatorskim, czy też profesjonalnym. Tatuaże amatorskie wymagają minimum 10 zabiegów. Natomiast tatuaże profesjonalne, wykonywane często zdecydowanie lepszym barwnikiem o dużej gęstości i z silnym pigmentem, wymagają większej liczby zabiegów. Zabiegi wykonuje się w odstępach 8-10 tygodni, co pozwala na efektywne wchłonięcie drobinek rozbitego barwnika przez organizm.

Wybierz Pasję i Profesjonalizm

horizontal_dash

Zobacz całą ofertę RevitaLife

horizontal_dash
dermato_e

Medycyna Estetyczna

ginekologia

Ginekologia

profesjonalne_kosmetyki

Kosmetyki Profesjonalne

fotki_badania

Badania

Bądź na bieżąco z nowościami

Zapisz się do newslettera i otrzymuj informacje i nowe oferty z naszej kliniki

Zamknij Menu