fbpx
PL
Terapie ozonowe – Twój sposób na zdrowie i piękno!

Terapie ozonowe – Twój sposób na zdrowie i piękno!

Nasz organizm kocha tlen i nie potrafi bez niego funkcjonować! Terapia ozonowo – tlenowa, czyli ozonowanie krwi to najskuteczniejszy sposób na zniszczenie wszystkiego, co negatywnie wpływa na nasze zdrowie i funkcjonowanie. Bakterie, wirusy, patogeny, a także grzyby i pasożyty to już nie problem.

Jeśli zmagasz się z zakażeniem gronkowcami lub paciorkowcami terapia ozonowa jest przeznaczona właśnie dla Ciebie. Jeśli zaś twoim problemem jest grzybica, czy bolerioza możesz liczyć niemalże na całkowite zlikwidowanie choroby. Udowodnione zostało, że ozon potrafi przenikać przez błony wirusów, dzięki czemu wpływa pozytywnie na układ odpornościowy i wywołuje lepszą odpowiedź immunologiczną organizmu.

Ozon nie występuje naturalnie w ludzkim organizmie, ale dostarczony jako mieszanka z solą fizjologiczną ma niebagatelne znaczenie dla procesów metabolicznych. Podany w tej formie wykazuje szereg pozytywnych właściwości:

  • dotlenia tkanki obwodowe,
  • oczyszcza tkanki i naczynia ze złogów cholesterolowych,
  • wspomaga krążenie i transport substancji aktywnych,
  • odżywia skórę i zapobiega procesom starzenia,
  • wpływa na ukrwienie i wydolność organizmu.

Terapie ozonowe wpływają pozytywnie także na problemy skórne takie jak trądzik oraz zmiany ropne. Dodatkowo poprawia samopoczucie, kondycję fizyczną i psychiczną – w tym niweluje zaburzenia pamięci oraz likwiduje objawy zmęczenia.

Jeśli ozonowanie krwi zostaje przeprowadzone pod okiem doświadczonego lekarza, który będzie potrafił doskonale dopasować potrzebne dawki gazu Pacjent może liczyć na bardzo zadowalające efekty odczuwalne już po jednym zabiegu!

Dzięki ozonoterapii możemy znacząco przyspieszyć wszystkie procesy regeneracji skóry po zabiegach medycyny estetycznej.

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o działaniu terapii ozonowej oraz dostępnych terminach nasi eksperci z przyjemnością udzielą wszelkich informacji: +48 539 333 777 lub napisz: rejestracja@revitalife.pl

 

Zamknij Menu