fbpx
PL
Szukasz skutecznego sposobu na pozbycie się blizn i rozstępów?

Szukasz skutecznego sposobu na pozbycie się blizn i rozstępów?

Blizny i rozstępy to problem estetyczny dotyczący bardzo dużej ilości kobiet, który w widoczny sposób zmienia  wygląd naszej skóry.

Rozstępy mogą pojawić się praktycznie w każdym wieku i na bardzo wielu obszarach naszego ciała. Prążki mogą powstawać na skutek rozwoju fizycznego (u młodych dziewczyn, których organizm zmienia się na bardziej kobiecy), po ciąży – kiedy nasza skóra znacząco się rozciąga, a także podczas wzrostu i spadku masy ciała. Blizny natomiast są najczęściej spowodowane uszkodzeniami mechanicznymi naszego naskórka, ale także mogą pojawić się po przebytych zapaleniach skóry takich jak np. trądzik.

Zabieg PRX w połączeniu z mikronakłuwaniem jest jednym z bardzo dobrych rozwiązań wykorzystywanym w walce z rozstępami bądź bliznami.

Polega on na zastosowaniu oryginalnej formuły połączenia TCA (kwasu trójchloroctowego i wody utlenionej), która nie uszkadza skóry oraz stymuluje czynniki wzrostu fibroblastów.

Woda utleniona w bardzo niskim stężeniu, działa modulując agresywność TCA oraz nawilżenie tkanek, potęgując mechanizmy stymulacji skóry. Zawarty w zabiegu kwas kojowy 5 % – działa rozjaśniająco oraz hamuje proces melanogenezy.

Dermapen – powodując mikrourazy skóry, przyczynia się do naprawy skóry poprzez stymulację produkcji kolagenu i elastyny.

Strimatrix jest to przezskórny implant zawierający nieusieciowany wchłanialny kwas hialuronowy oraz roztwór biorewitalizujący, przeznaczony specjalnie do skóry zwiotczałej z rozstępami.

Wskazania:

Preparat Strimatrix jest specjalnie wskazany do wypełniania, a działanie implantu jest wspomagane przez regenerowanie matrycy skóry zagłębieniach zanikowych skóry zwiotczałej oraz rozstępach.

Strimatrix wstrzykuje się bardzo płytko w skórę za pomocą igły 32 G.

Każdy zastrzyk może spowodować powstanie niewielkich zasinień lub nawet krwiaków, głównie u pacjentów przyjmujących kwas acetylosalicylowy, leki przeciwzapalne lub zmniejszające krzepliwość krwi.

Zabiegiem najczęściej objęte są następujące części ciała:

  • Pośladki
  • Brzuch
  • Wewnętrzna część rąk
  • Wewnętrzna część ud
  • Ramiona, ręce

 

ALMA HARMONY XL PRO iPixel jest to laser frakcyjny ER : YAG 2940 nm.  W wyniku działania lasera dochodzi do powstania punktur (pixeli) – mikrourazów termalnych,  zachowując przy tym swoiste rezerwuary zdrowych komórek przyspieszające odbudowę skóry danego obszaru.

Zabieg ten jest całkowicie bezpieczny i nie wymaga zastosowania znieczulenia. Czas potrzebny na regenerację to ok 28 dni.  Rezultaty przeprowadzonej serii zabiegowej są postępujące, optymalny efekt terapii jest natomiast widoczny po 1- 3 miesiącach.

W trakcie zabiegu wiązka lasera o dużej mocy dostarczana jest do skóry powodując jej ,,dziurkowanie”. Dookoła uszkodzonych obszarów pozostają kolumny zdrowych nieuszkodzonych komórek, które są stymulowane do intensywnej odbudowy uszkodzeń.  Dzięki temu namnażają się nowe włókna kolagenowe i elastynowe, co jest bezpośrednią przyczyną rozjaśnienia rozstępów bądź blizn.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, poznać ceny oraz dostępne terminy skontaktuj się z naszą Rejestracją 539333777  lub napisz: rejestracja@revitalife.pl

Zamknij Menu