fbpx
PL
RevitaLife w PnŚ – witaminowy koktajl pokona nudę w sypialni?

RevitaLife w PnŚ – witaminowy koktajl pokona nudę w sypialni?

Dziś dr Jolanta Wypler w Pytaniu na Śniadanie rozwiała wszelkie wątpliwości na temat kroplówki libido.

Temat seksu, nie jest dla nas tematem tabu – dowiedzcie się więcej oglądając materiał.

pytanie na śniadanie-jolanta-wypler-revitalife3
>>>LINK<<< DO MATERIAŁU NAGRANIOWEGO TVP

Nie każdy z nas jest w stanie zadbać o to, by wraz z dietą dostarczać organizmowi niezbędnych witamin i mikroelementów. Terapia dożylna, prowadzona pod okiem lekarza, pozwala na dobór odpowiednich substancji zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem. Jednym z nich jest podwyższenie libido, poprawa komfortu współżycia i więcej radości z seksu.

Czy możemy już mówić o modzie na terapie dożylne?

W ciągu ostatnich miesięcy terapie dożylne robią zawrotną karierę w całej Europie oraz na świecie. Moda na tak zwane „wlewy” dotarła i do nas. Mimo, że na rynku możemy znaleźć zaledwie kilka miejsc, w których lekarze oferują profesjonalnie skomponowane terapie dożylne, to już zdobyły one rzesze fanów. Argumentem za terapiami dożylnymi jest możliwość holistycznego podejścia do dbania o kondycję fizyczną, zdrowie i piękno. Terapie te są idealnym uzupełnieniem zabiegów medycyny estetycznej – pomagają wzmacniać i regenerować organizm od wewnątrz. Przykładowo, jeśli pacjent decyduje się na serię odmładzających zabiegów laserowych, uzupełnieniem może być terapia regenerująca skórę od wewnątrz. We wlewie dożylnym podajemy wówczas główne aminokwasy tworzące kolagen i elastynę.

Jednak terapie dożylne to dziś nie tylko uzupełnienie zabiegów odmładzających. Sprawdzają się także jako dodatkowy zastrzyk energii, zwiększają odporność, ułatwiają oczyszczanie organizmu z toksyn, a także podwyższają libido.
Jeśli dieta jest uboga w składniki odżywcze, nasz organizm jest w znacznie gorszej formie, a to przekłada się również na popęd płciowy. Rozwiązaniem może być suplementacja witamin, minerałów i aminokwasów wspomagających libido w postaci wlewu dożylnego.

Czego możemy spodziewać się po kroplówce na libido?

Zestaw składników odżywczych zawartych w tej kroplówce naturalnie zwiększa popęd płciowy i wytrzymałość w trakcie stosunku seksualnego, a doznania w jego trakcie stają się intensywniejsze. Kroplówka działa rozluźniająco na naczynia krwionośne i poprawia krążenie krwi w całym organizmie, w tym w obrębie narządów płciowych oraz pobudza wydzielanie hormonów endogennych, wpływających na seksualność, ułatwiających mężczyźnie erekcję i wpływają na produkcję spermy. Pod ich wpływem stabilizuje się także ciśnienie krwi i produkowana jest energia, a ciało staje się bardziej wrażliwe na dotyk, co bezpośrednio wpływa na satysfakcję seksualną. Kroplówka jest przeznaczona dla kobiet i mężczyzn.
Dobroczynny wpływ na libido można zauważyć już po pierwszej terapii, ale najlepsze, bardziej długotrwałe efekty poczujemy przy systematycznym, kilkukrotnym zastosowaniu wlewu. Zaleca się wykonanie ok 5 sesji co 7 dni, 1 dzień lub kilkanaście godzin przed planowaną „randką”.

Jaki jest skład tej kroplówki?

Terapia zawiera takie cenne składniki odżywcze jak m.in. witamina C i witamina B1, cynk, selen, mangan, argininę.

Selen, cynk i witamina B1 mają ogromny wpływ na ilość oraz jakość pracy plemników i ich ruchliwość. Dlatego mężczyźni, którzy planują potomstwo lub mają problemy z potencją powinni szczególnie zwracać uwagę na niedobory tych minerałów i witaminy B1.

Witamina B1 (tiamina) jest związana z produkcją energii niezbędnej do funkcjonowania organizmu, odpowiada za metabolizm węglowodanów, białka i tłuszczy. Niedobór tej witaminy może doprowadzić do obniżenia poziomu energii, co będzie miało negatywny wpływ także na nasze libido. Witamina B1 pobudza produkcję hormonów płciowych, dlatego przy jej niedoborach może dojść do bezpłodności i zaburzeń funkcjonowania jąder. Najwięcej witaminy B1 jest w produktach pełnoziarnistych, szparagach, grochu, fasoli, orzechach, rybach, wątróbce i wieprzowinie.

Cynk podnosi męską sprawność seksualną. W odpowiedniej ilości działa ochronnie na prostatę, której prawidłowe funkcjonowanie jest niezbędne do utrzymania funkcji seksualnych na właściwym poziomie. Ponadto minerał ten wpływa na obniżenie stężenia złego cholesterolu  we krwi, co chroni przed miażdżycą i chorobami serca, nadciśnieniem. Choroby te są poważnym zagrożeniem dla potencji, z uwagi na występujące w nich obniżenie napływu krwi do ciał jamistych prącia, które upośledza erekcję. Obecność cynku jest konieczna do przebiegu syntezy testosteronu, który decyduje o poziomie pobudliwości na bodźce seksualne, wpływa na tworzenie się plemników oraz stymuluje prostatę do wytwarzania płynu, który stanowi główną część objętości spermy. Niedobory cynku prowadzą do uczucia ciągłego zmęczenia i zwiększonej podatności na stres, co nie sprzyja podejmowaniu współżycia.
Źródłami cynku są owoce morza (ryby, ostrygi, homary), orzechy, pełnoziarniste pieczywo i otręby, jaja, wątroba. Z cynku dostarczanego z pożywieniem wchłania się do organizmu nie więcej niż 30%, co oznacza, że bez suplementacji w ciągu doby powinno się go zjadać w różnych produktach 25–30 mg.

Selen – dodaje energii i podnosi libido. Bierze udział w syntezie testosteronu a także produkcji i dojrzewaniu plemników. U mężczyzn połowa selenu akumulowanego w organizmie znajduje się w jądrach i gruczołach płciowych, a także w produkowanym przez nich płynie nasiennym, wpływając w ten sposób na podtrzymanie sprawności seksualnej mężczyzn. Każdy wytrysk oznacza pozbywanie się selenu, a jego niedobór może powodować problemy z libido, bezpłodność czy nawet zwiększenia ryzyka zachorowania na raka prostaty.
Badania wpływu selenu na płodność u kobiet wykazały wyższą częstotliwość poronień nawykowych i samoistnych przy z niskiej podaży selenu. Braki selenu sygnalizuje uczucie ciągłego zmęczenia, osłabienia mięśni, podatność na przeziębienia i infekcje.
Głównym źródłem selenu w diecie Polaków są ryby – dorsz, makrela, mintaj, śledź oraz pełnoziarniste przetwory zbożowe. W Polsce ze względu na niską zawartość selenu w glebie częściej występuje jego niedobór niż nadmiar. Szacuje się, że przeciętna ilość selenu w diecie Polaków wynosi 30–50 µg na dzień, a za optymalne stężenie uznaje się 60–70 µg.

Arginina występuje w sposób naturalny w organizmie jako aminokwas endogenny, czyli wytwarzany z innych związków. Badania dowodzą, że z wiekiem zdolność syntezy argininy maleje, a jej niedobory prowadzą do zachwiania równowagi organizmu. Arginina jest istotna dla tzw. cyklu mocznikowego czyli usuwania toksycznego amoniaku z organizmu. Ma też fundamentalne znaczenie w syntezie tlenku azotu, który zwiększa światło naczyń krwionośnych. Zaburzenia metabolizmu tlenku azotu mogą skutkować miażdżycą, chorobami sercowo – naczyniowymi. Zapoczątkowanie i utrzymanie satysfakcjonującej erekcji jest uzależnione właśnie od podaży tlenku azotu: podczas podniecenia seksualnego komórki mózgu zaczynają wytwarzać ten właśnie tlenek, który bezpośrednio aktywuje cyklazę guaninową – enzym odpowiedzialny za rozszerzenie naczyń krwionośnych w członku i możliwość wystąpienia wzwodu.
Stosując argininę poprawiamy sprawność seksualną pośrednio (poprzez lepszą sprawność ogólną i większą wydolność) i bezpośrednio poprzez doraźną poprawę ukrwienia narządów płciowych. Stosując argininę redukujemy problemy z erekcją, bo zwiększamy napływ krwi do ciał jamistych prącia. Można jej też szukać w afrodyzjakach – na przykład w ostrygach i innych skorupiakach, znajdziemy ją w produktach bogatych w białko – pierś kurczaka, indyk, jajka, ryby, twarogi i kasze.

Skąd skuteczność i spore powodzenie terapii dożylnych?

Zasługą jest personalizacja. Lekarz przeprowadza wywiad medyczny, decyduje czy pacjentowi potrzebne są dodatkowe badania krwi i rekomenduje idealnie dopasowaną do potrzeb organizmu kroplówkę.
Poza tym atutem terapii dożylnych jest bez wątpienia najwyższa możliwa wchłanialność substancji czynnych. Około 50% populacji stosuje suplementy doustne, w tym witaminy, minerały i aminokwasy. Jednak tylko podanie dożylnie umożliwia 100% wchłanialności podawanych substancji, tzn. wszystkie podane składniki preparatu dożylnego trafiają bezpośrednio i natychmiast do krwiobiegu. Takiego efektu nie może zagwarantować suplementacja doustna, podczas której około 90% substancji jest wydalanych podczas procesów metabolicznych. Sama terapia to również możliwość relaksu, odprężenia i wyłączenia się z codziennego szybkiego rytmu życia.

Czy to bezpieczne? Czy nie przeholujemy z tymi cennymi substancjami dla organizmu?

Pacjenci na początku terapii dożylnych obawiają się wpływu substancji stosowanych we wlewach na zdrowie. Terapie dożylne przygotowywane są przez lekarza i podawane na jego zlecenie przez wykwalifikowane pielęgniarki. Składniki kroplówek podawane są w dawce bezpiecznej dla pacjenta. Często dostarczane składniki, których organizm nie jest w stanie sam wyprodukować. Podanie wlewu dożylnego pod kontrolą lekarza daje gwarancję, że organizm zostanie przywrócony do pełnej sprawności i wydajności z zachowaniem bezpieczeństwa terapii.

Chcecie dowiedzieć się więcej o kroplówce, a może sprawdzić dostępne terminy? Zapraszamy do kontaktu z naszą Rejestracją: +48 539 333 777 lub napisz: rejestracja@revitalife.pl

Zamknij Menu