fbpx
PL
Regenera Activa – łysienie androgenowe to już nie problem!

Regenera Activa – łysienie androgenowe to już nie problem!

Aby cieszyć się pięknymi, mocnymi włosami wystarczą: 1 minuta dla pozyskania materiału, 1 sesja terapeutyczna, 1 miesiąc! Tak, teraz to możliwe dzięki innowacyjnemu zabiegowi REGENERA ACTIVA!

Łysienie androgenowe w większości przypadków jest uwarunkowane genetycznie, charakteryzuje się postępującym wypadaniem włosów zależnym od androgenów. Jest to najczęstsza przyczyna utraty włosów, która w pewnym okresie życia występuje u 70% mężczyzn i 40% kobiet. U Panów objawem jest stopniowa utrata włosów, która zazwyczaj zaczyna się od okolicy skroni lub środka głowy. Włosy stają się co raz cieńsze, a z czasem pozostaje tylko pas po bokach i z tyłu głowy. Kobiety natomiast zauważyć mogą to zjawisko na całym obszarze skóry głowy – włosy przerzedzają się u nich bardziej równomiernie.

REGENERA ACTIVA wykorzystuje specjalnie zaprojektowany system autologicznego przeszczepu komórek. Podczas pojedynczej sesji Pacjent jest zarówno dawcą jak i biorcą autologicznego przeszczepu. Specjalnie zaprojektowany proces mechaniczny i filtracja pozwalają uzyskać wysoką koncentrację komórek progenitorowych, w tym komórek macierzystych. Dzięki temu rozwiązaniu uzyskana zawiesina komórkowa jest zdolna do regeneracji tkanek.

Zabieg REGENERA ACTIVA trwa od 20 do 30minut i składa się z trzech etapów:

  1. Pobranie przez lekarza niewielkiego kawałka skóry  z okolicy karku na linii włosów. Miejsce pobrania zostaje znieczulone, więc jest to proces praktycznie bezbolesny. Wycinek jest niewielki (średnica do 2,5mm)  dzięki temu miejsce pobrania przeszczepu goi się szybko i samoistnie.
  2. Następnie pobrana komórka progenitorowa, komórka macierzysta oraz czynniki wzrostu zostają wyizolowane za pomocą specjalnego urządzenia.
  3. Ostatnim etapem jest podanie w skórę głowy metodą mezoterapii w okolice mieszków włosowych przygotowanej zawiesiny.

Prawda, że proste? Ten szybki, trzyetapowy zabieg zapoczątkuje procesy regeneracyjne skóry głowy i sprawi, że w bardzo krótkim czasie Pacjent będzie mógł cieszyć się zdrowymi, silnymi włosami!

Co najistotniejsze zabieg REGENERA ACTIVA wykonuje się tylko raz, a efekty są zauważalne już po miesiącu!

Dowiedz się więcej o szczegółach zabiegu i dostępnych terminach, nasz personel z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania: +48539333777 lub: rejestracja@revitalife.pl

Zamknij Menu