fbpx
PL
Jak czuć się dobrze w swoim ciele? – perfekcyjna wiosenna sylwetka

Jak czuć się dobrze w swoim ciele? – perfekcyjna wiosenna sylwetka

Perfekcyjna sylwetka – dla każdego termin ten znaczy co innego. Co więcej wyobrażenie o idealnym ciele, proporcjach i rodzaju figury, zmienia się wraz z modami, trendami… A zatem właściwie co kilka lat możemy mówić o nowym kanonie piękna. Jak bardzo jednak kanon ten nie byłby zmienny – najważniejsze jest, żebyście w swojej skórze czuli się po prostu dobrze. Nie chodzi więc o dokładną liczbę centymetrów w obwodzie, ale o to, żeby Wasze ciało było Waszym przyjacielem, żebyście czuli się z nim pięknie i zdrowo.

Podstawą w dbałości o perfekcyjną sylwetkę zawsze będzie właściwa, zbalansowana dieta, odpowiednie nawodnienie organizmu oraz włączenie do trybu życia aktywności fizycznej. Jednak współczesna medycyna estetyczna (która, o czym warto pamiętać, z roku na rok staje się coraz mniej inwazyjna i przyjemniejsza dla Pacjenta) oferuje ogromną liczbę rozwiązań, które pomagają skutecznie walczyć z niedoskonałościami sylwetki. Dobór zabiegów, rekomendacja planu terapeutycznego – dla najlepszych efektów zawsze powinny być wypadkową oczekiwań Pacjenta i diagnozy lekarza lub kosmetologa. Dlatego tak ważne jest, aby przygotowując się do pracy nad idealnym ciałem korzystać z usług doświadczonych zabiegowców oraz klinik dysponujących szeroką ofertą zabiegową. Tylko wtedy możecie liczyć, że zaproponowana Wam terapia rzeczywiście przyniesie oczekiwane efekty.

Sięgając po zabiegi modelujące sylwetkę warto też pamiętać, że „modelowanie” to termin bardzo szeroki, w którym mieszczą się zarówno zabiegi wyszczuplające, niwelujące rozstępy lub cellulit, ale też zabiegi ujędrniające i liftingujące. “Bardzo często spotykamy się z sytuacją, w której Pacjent zapisuje się na zabiegi wyszczuplające, podczas, gdy wystarczy dobrze skomponowana terapia liftingująca.” – mówi doktor Jolanta Wypler. – Dlatego profesjonalna konsultacja i rzetelne doradztwo są tak istotne w przypadku doboru odpowiednich zabiegów modelujących – warto założyć, że lekarz lub kosmetolog, którzy patrzą na nasze ciało z profesjonalnego dystansu dostrzegają więcej i potrafią zaproponować optymalne rozwiązanie.

“Dla naszych Pacjentów zainteresowanych wyszczupleniem, modelowaniem sylwetki, czy likwidacją rozstępów lub liftingiem skóry, mamy w klinice Revitalife bardzo atrakcyjną ofertę zabiegową. Poznajcie Państwo moje osobiste rekomendacje”

1. SonoQueen – zabieg nazywany nie tylko wśród lekarzy ale tez pośród Pacjentów królową liftingu. Nie bez przyczyny. Niezależnie od tego czy mówimy o luźniejszej skórze na twarzy (która znacząco psuje owal tworząc kształt tak zwanego odwróconego trójkąta), czy o „pelikanach” czyli wiszącej skórze na ramionach, czy też o wiotkim nieestetycznym wałeczku na brzuchu – SonoQueen – jest jednym z najlepszych rozwiązań. Całkowicie bezbolesny lifting wykorzystujący fale HIFU, czyli skoncentrowane fale ultradźwiękowe pozwoli już po jednym zabiegu znacząco zagęścić i ujędrnić skórę. Dzięki temu możemy szybko i bez bólu przywrócić Pacjentowi wymarzone kształty. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o zabiegu SonoQueen zajrzyjcie na naszą stronę poświęconą temu zabiegowi.

2. Endermologia LPG Alliance. Endermologia to bez wątpienia jeden z największych evergreenów medycyny estetycznej i kosmetologii. Zabieg, który narodził się w Francji niemal trzydzieści lat temu wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością wśród Pacjentek i Pacjentów, którym zależy na naturalnych, całkowicie nieinwazyjnych i bezbolesnych zabiegach modelujących. Jak mawiają fani endermologii „Endermologie LPG to nie medycyna estetyczna – to styl życia”. Bez trudu można zrozumieć tę opinię – zabieg ten, bazujący na technologii głębokiego masażu próżniowego jest dla Pacjenta bardzo przyjemny, wręcz relaksujący, można wykonywać go właściwie co drugi dzień, a efekty… cóż – są spektakularne! Ujędrnienie, zagęszczenie skóry, redukcja cellulitu, znaczące wyszczuplenie trudnych obszarów, a dodatkowo detoksykujący drenaż limfatyczny organizmu. Co bardzo ważne – najnowsza odsłona zabiegu endermologii – Endermologie LPG Alliance – daje znacznie szybsze niż dotąd efekty. Pierwsze rezultaty są widoczne już po około trzech zabiegach.

3. Storz – fala akustyczna. Jeden z najskuteczniejszych aparaturowych zabiegów kosmetologicznych, który w walce z tkanką tłuszczową wykorzystuje falę akustyczną. Tak, działając w głębokich warstwach skóry i tkance podskórnej niszczy zbite kompleksy tłuszczowe powodując, że grupy komórek tłuszczowych rozluźniają się, zaś błona komórkowa komórki lipolitycznej ulega rozszczelnieniu. Dzięki takiemu działaniu uwolnione tłuszcze stają się dla naszego organizmu bardzo łatwe do usunięcia poprzez sprawnie działający układ limfatyczny. Seria zaledwie trzech-czterech zabiegów urządzeniem Storz spowoduje, że bardzo wyraźnie poczujecie jak tkanka tłuszczowa jest usuwana z organizmu, a szczególnie uciążliwe do wyszczuplenia miejsca takie jak uda czy pośladki tracą centymetry w obwodach.

Co bardzo ważne – wszelkie zabiegi modelujące działają najlepiej, kiedy są wykonywane w seriach, również w tych skojarzonych pomiędzy sobą. Wszystko oczywiście zależy od indywidualnych oczekiwań Pacjenta i potrzeb jego skóry, jednak idealną metodą na szybkie i skuteczne wymodelowanie sylwetki jest połączenie kilku rodzajów zabiegów pod okiem specjalisty.

Jeśli chcecie poznać najlepszą terapię dla siebie – warto zapisać się na zabieg już dziś: +48 539 333 777 lub napisz: rejestracja@revitalife.pl

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na temat cen poszczególnych zabiegów, zapraszamy do zapoznania się z cenami endermologii, liftingu SonoQueen, zabiegów modelujących Storz oraz z pozostałymi zabiegami dostępnymi w ofercie Revitalife.

Zamknij Menu