fbpx
PL
logo+bg

Pęd życia i szybko zmieniające się trendy sprawiły, że wśród lekarzy bardzo zmieniło się podejście do Pacjenta i jego potrzeb. Holistyczne, kompleksowe podejście zostało zastąpione szybkim działaniem, a przez brak czasu na dalszy plan zeszło realne poznanie potrzeb danej osoby i jej organizmu. Zapomniano o tym,  iż każdy człowiek musi być postrzegany jako nierozerwalna całość – ciało, umysł, charakter z uwzględnieniem wpływu czynników środowiskowych w miejscu życia i pracy. Przywrócenie harmonii polega na zastosowaniu takiej terapii, która pogodzi oczekiwania Pacjenta z możliwościami współczesnej medycyny i z uwzględnieniem tego, co wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie.

 

Poczucie piękna to nie opowieść o posiadaniu dużych ust, prawidłowo ukształtowanym owalu twarzy czy o braku zmarszczek i innych objawów starzenia się organizmu. Piękno to naturalny wygląd oparty na harmonii i właściwej proporcji poszczególnych elementów twarzy. Odpowiednio prowadzona terapia oddziałuje na skórę i ciało tak, aby nadać nam naturalny, odprężony i świeży wygląd bez poczucia sztuczności i zbędnej przesady.

W naszej ocenie, każdy Pacjent jest unikalny - i tak samo unikalny musi być plan terapii mającej pomóc mu ujrzeć jego własne, naturalne piękno. Chcemy, aby Pacjenci wyglądali i czuli się młodziej i skutecznie pomagamy im osiągnąć ten cel. Dla nas zawsze będziesz sobą – osobą wyjątkową, piękną i bezcenną.

Jedną z cech, która odróżnia nasze Centrum od innych tego typu miejsc, jest kompleksowe podejście do naszego Pacjenta. Biorąc pod uwagę fakt, iż na ogólny odbiór danej osoby składa się szereg czynników związanych zarówno z wyglądem, jak i z samopoczuciem, oferujemy terapie działające zarówno od środka, jak i z zewnątrz. Takie podejście umożliwia osiągnięcie równowagi, która jest podstawą podtrzymania odpowiedniego komfortu i jakości życia.

Procesy starzenia dotyczą każdego z nas. Organizm nie starzeje się równomiernie, tj. coraz trudniej jest czuć się tak dobrze, jak się wygląda lub odwrotnie - wyglądać  tak dobrze, jak się czuje. Unikalny program przeciwstarzeniowy skupia się na wszystkich aspektach naszego życia, pozwalając osiągnąć stan, w którym czujemy się tak dobrze, jak wyglądamy i wyglądamy tak dobrze, jak się czujemy.

gabinet2

Holistyczne podejście do pacjenta powinno być podstawą każdej relacji lekarz-pacjent. Medycyna estetyczna jest tego najlepszym przykładem – wymaga od lekarza znajomości wielu dziedzin medycznych i umiejętności łączenia wszystkiego w jedną, spójną całość. Wymaga spostrzegawczości, zmysłu artystycznego i wyobraźni. Umiejętność przewidywania i wyprzedzania zmian związanych ze starzeniem się organizmu i skuteczne przeciwdziałanie im lub naprawa skutków starzenia się muszą być prowadzone w taki sposób, aby Pacjent czuł się bezpiecznie.

Zobacz całą ofertę RevitaLife

horizontal_dash
dermato_e

Medycyna Estetyczna

ginekologia

Ginekologia

profesjonalne_kosmetyki

Kosmetyki Profesjonalne

fotki_badania

Badania

Wybierz Pasję i Profesjonalizm

horizontal_dash
Zamknij Menu