fbpx
PL
Laser Genesis – przełomowy zabieg w fotoodmładzaniu skóry już dostępny w RevitaLife!

Laser Genesis – przełomowy zabieg w fotoodmładzaniu skóry już dostępny w RevitaLife!

Zabiegi laserem cieszą się dużą popularnością wśród naszych Pacjentów – są skuteczne i zwykle już po pierwszym zabiegu można zobaczyć widoczne efekty. Tym razem do szerokiej oferty zabiegów laserowych w naszej Klinice dołącza wyjątkowa nowość – wielofunkcyjny laser Genesis, który nie tylko odmładza skórę, ale także pomaga pozbyć się najczęstszych problemów skórnych, takich jak: pękające naczynka, rumień, rozszerzone pory czy przebarwienia. Na czym polega zabieg laserem Genesis? Jakie daje efekty? O tym w naszym artykule!

Laser Genesis – co to jest?

Genesis to laser Nd-Yag amerykańskiej firmy Cutera. Zabieg z jego wykorzystaniem łączy w sobie delikatność IPL i skuteczność technologii laserowej, dzięki czemu jego efekty są naprawdę spektakularne, a przeprowadzenie zabiegu jest wyjątkowo komfortowe dla Pacjentów.

Jak działa laser Genesis?

Laser Genesis rozgrzewa górne warstwy skóry właściwej i pobudza fibroblasty do produkcji nowego kolagenu. Wpływa także na hemoglobinę – zwęża rozszerzone ściany naczyń krwionośnych. Po zabiegu laserem dochodzi do widocznej poprawy wyglądu i jakości skóry.
Zabieg polecany jest osobom chcącym odmłodzić skórę, spłycić drobne zmarszczki i zapobiec powstawaniu kolejnych. Doskonale sprawdza się w walce z pękającymi naczynkami, w terapii trądziku różowatego i z przebarwieniami.

Jak przebiega zabieg laserem Genesis?

Specjalista wykonujący zabieg przesuwa energicznie plamką lasera na wysokości 1-2 cm nad powierzchnią skóry. Zabieg trwa od 15 do 30 minut. Jest nie tylko bezbolesny, ale także… przyjemny! Pacjenci odczuwają ciepło lasera, które można porównać do doznań podczas opalania. Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji – bezpośrednio po nim może wystąpić jedynie lekkie zaczerwienienie, które znika po około 2-3 godzinach. W celu uzyskania najlepszych efektów rekomendujemy wykonanie serii 4-6 zabiegów powtarzanych co 2-4 tygodnie. Każdy kolejny zabieg wzmacnia pożądany efekt, ale już po pierwszym widoczne są wyraźne rezultaty w poprawie jakości skóry – jej napięcia i kolorytu. Na wyraźny efekt należy poczekać od 3-6 miesięcy, kiedy dojdzie do odbudowy włókien kolagenowych.

Zobaczcie, jak przebiega zabieg laserem Genesis w RevitaLife:

Zabieg jest bezpieczny, jednak tak, jak każdy – ma kilka przeciwwskazań. Są nimi m.in. ciąża, bielactwo, choroby nowotworowe, przyjmowanie leków i ziół światłouczulających (dziurawiec, nagietek, herbata Figura), doustnie przyjmowane izotretynoiny – leku stosowanego w terapii leczenia trądziku (Tretinex, Izotec, Curacne, Aknederm, Axotret), aktywne infekcje ropne, bakteryjna, grzybicze i wirusowe. Zabiegu nie wykonujemy osobom ze świeżą opalenizną.

Chcesz dowiedzieć się więcej o zabiegu laserem Genesis w RevitaLife? Zadzwoń: 539333777 lub napisz: rejestracja@revitalife.pl.

Zamknij Menu