fbpx
PL
Kroplówki witaminowe – przepis na wiosnę pełną energii!

Kroplówki witaminowe – przepis na wiosnę pełną energii!

Wiosna to czas, kiedy szczególnie powinniśmy zadbać o stan naszego zdrowia i samopoczucia – przesilenie wiosenne wielu osobom daje się we znaki i sprawia, że brakuje nam sił witalnych, czujemy się przemęczeni, nie potrafimy się skoncentrować. Zwykła suplementacja nie rozwiąże tego problemu “od ręki” – jej efekty są odłożone w czasie. Tu z pomocą naszym Pacjentom przychodzą kroplówki witaminowe RevitaLife. Na czym polegają wlewy witaminowe? Komu są polecane? Podpowiadamy!

Kroplówki witaminowe – co to jest?

Wlewy dożylne to nic innego jak koktajl witaminowy dla naszego organizmu, który trafia bezpośrednio do krwioobiegu, dając tym samym gwarancję szybkiej skuteczności. Skład kroplówki witaminowej ustalany jest z każdym Pacjentem indywidualnie – podanie kroplówki poprzedzone jest wnikliwą konsultacją z lekarzem RevitaLife, który pomoże dobrać składniki (witaminy, mikroelementy i aminokwasy), odpowiadające indywidualnym potrzebom organizmu. Bazując na naszym doświadczeniu i wsłuchując się w najczęstsze problemy Pacjentów, oprócz “spersonalizowanych” kroplówek, przygotowaliśmy także autorskie terapie dożylne, które odpowiadają na najczęstsze potrzeby Pacjentów RefitaLife. W naszej klinice możecie skorzystać z kroplówek:

  • witaminowej,
  • energetycznej,
  • wzmacniającej odporność,
  • wspomagającej pracę mózgu i łagodzącej stres czy napięcie,
  • uzupełniającej terapie z zakresu medycyny estetycznej,
  • wspomagającej sportowców,
  • relaksującej,
  • wspomagającej popęd seksualny,
  • neutralizującej szaleństwa poprzedniej nocy.

W RevitaLife można skorzystać z pojedynczej kroplówki witaminowej lub zdecydować się na pakiet 5 lub 10 wlewów dożylnych w atrakcyjnej cenie. Dowiedz się więcej o kroplówkach witaminowych i ich cenach.

Wlewy witaminowe – czy warto?

Skuteczność kroplówek witaminowych znacznie przewyższa tradycyjną suplementację. Dlaczego? Podanie witamin, aminokwasów i mikroelementów bezpośrednio do krwioobiegu Pacjenta sprawia, że jest to natychmiastowy zastrzyk wartościowych składników, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Taka forma ich podania daje również gwarancję, że wszystkie elementy zostaną wchłonięte. Połykając suplementy w formie tabletek, witaminy mają przed sobą długą drogę, zanim dostaną się do krwioobiegu i zaczną działać – muszą ulec strawieniu i dalszemu metabolizmowi, w efekcie aż 90% substancji jest wydalanych w wyniku procesów metabolicznych. Organizm nie wykorzystuje więc całej dawki. W przypadku terapii dożylnej dostarczamy 100% substancji bezpośrednio do krwioobiegu co maksymalizuje i przyspiesza efekty suplementacji za pomocą wlewów witaminowych.

Kroplówki witaminowe – przeciwwskazania

Z racji, że wlewy witaminowe dostarczają do organizmu składniki, które występują w nim naturalnie, przeciwwskazań do zastosowania terapii dożylnej jest niewiele. Są to m.in. zaburzenia krzepnięcia krwi, alergia na dany składnik kroplówki, przyjmowanie niektórych leków. Nie zaleca się stosowania wlewów dożylnych u kobiet w ciąży. Każdy przypadek jest jednak rozpatrywany indywidualnie, dlatego o tym, czy dany Pacjent może poddać się terapii dożylnej, decyduje lekarz. Kroplówki można stosować przez cały rok, są polecane zarówno kobietom, jak i mężczyznom.

Chcesz dowiedzieć się więcej o kroplówkach witaminowych? Zadzwoń: 539333777 lub napisz: rejestracja@revitalife.pl i dowiedz się więcej o terapiach dożylnych, ich cenach oraz dostępnych terminach.

Zamknij Menu