fbpx
PL
Kanon piękna XXI wieku – zadbaj o magnetyczne spojrzenie!

Kanon piękna XXI wieku – zadbaj o magnetyczne spojrzenie!

Piękno to nie tylko gładka i promienna cera, ale również spojrzenie, które potrafi zahipnotyzować naszych rozmówców. Oczy są zwierciadłem duszy, a magnetyczne spojrzenie odejmuje nam lat, dlatego tak ważna jest troska o jego oprawę. W kolejnym artykule cyklu “Kanon piękna XXI wieku” nasi eksperci przyglądają się zabiegom dedykowanym okolicom oczu. Jak usunąć dolinę łez, cienie pod oczami i opuchliznę? Czy można pozbyć się opadającej powieki bez ingerencji chirurga? Sprawdzamy!

Dolina łez i cienie pod oczami – jak je usunąć?

Dolina łez to potoczna nazwa zagłębienia, które pojawia się na twarzy pod wpływem starzenia się skóry i utraty jej elastyczności. Nazwa defektu związana jest z miejscem jego występowania – dolina łez przebiega po twarzy tak, jak płynące po niej łzy. Pacjenci, którzy zaobserwowali u siebie widoczną dolinę łez często uskarżają się również na inne defekty skóry, takie jak cienie pod oczami i opuchnięcia. Jak usunąć dolinę łez? Jednym z najpopularniejszych zabiegów jest wypełnienie nieestetycznego wgłębienia kwasem hialuronowym. W naszej Klinice polecamy zwłaszcza preparat Teosyal Redenisity II będący skoncentrowaną dawką kwasu hialuronowego, witamin i aminokwasów, która sprawi, że dolina łez zniknie, a spojrzenie nabierze młodego, wypoczętego wyglądu. Preparat ten dedykowany jest wrażliwej okolicy oka, dzięki czemu Pacjenci mogą mieć pewność, że jest nie tylko skuteczny, ale także bezpieczny dla organizmu.

Kolejnym zabiegiem, który pomoże odmłodzić spojrzenie i nadać blasku okolicy oczu jest mezoterapia igłowa – w zależności od tego, jaki efekt chce uzyskać Pacjent, lekarz wykonujący zabieg pomaga wybrać odpowiedni preparat.

W RevitaLife polecamy mezoterapię igłową:

  • Dark Circle, która usunie cienie pod oczami
  • Eye Bad, która zlikwiduje obrzęki wokół oczu
  • RRS HA Eyes, która nawilży delikatną okolicę oczu i nada jej promiennego wyglądu
  • Light Eyes Ultra, która odżywi i zrewitalizuje wrażliwą skórę okolic oczu

Kurze łapki a botoks

Kurze łapki to zmarszczki mimiczne, które wraz z upływem lat pojawiają się w kącikach oczu. Dodają nam wieku i sprawiają, że spojrzenie traci atrakcyjny i promienny wygląd. Jeśli stają się dla nas dotkliwym problemem, warto pomyśleć o ich usunięciu. Im szybciej zdecydujemy się na zabieg, tym lepszych efektów możemy oczekiwać. Jednym z najpopularniejszych i najszybszych sposobów na pozbycie się kurzych łapek jest zabieg toksyną botulinową “Azzalure”. Botoks wprowadza się podskórnie bardzo cienką igłą, dlatego jest praktycznie bezbolesny. Efekty są widoczne już kilka dni po zabiegu. W celu ich podtrzymania zaleca się powtarzanie zabiegu – o częstotliwości powtórzeń decyduje lekarz medycyny estetycznej, który wykonuje zabieg.

Nie wiesz jaki zabieg wybrać, by hipnotyzować spojrzeniem? Zadzwoń: 539333777 lub napisz: rejestracja@revitalife.pl i dowiedz się więcej o zabiegach okolic oczu w RevitaLife!

Zamknij Menu