fbpx
PL
Kanon piękna XXI wieku – zadbaj o czarujący uśmiech

Kanon piękna XXI wieku – zadbaj o czarujący uśmiech

Mówi się, że uśmiech to najpiękniejszy makijaż kobiety. I jest w tym sporo prawdy – niezależnie od tego, ile mamy lat, uśmiech zawsze sprawi, że będziemy wyglądać promiennie i młodo, a buzia będzie pełna wdzięku. Nie oznacza to jednak, że nasz uśmiech się nie starzeje. Powinniśmy o niego zadbać tak samo, jak o piękną cerę i ciało. W jaki sposób? Zapytaliśmy o to naszych specjalistów!

Modelowanie ust kwasem hialuronowym

Piękne usta to takie, które są pełne, kształtne, o symetrycznym zarysie i oczywiście – nawilżone. Zastosowanie na usta kwasu hialuronowego metodą mezoterapii igłowej pozwala osiągnąć nam spektakularne efekty nie tylko w zakresie powiększania ust, ale także korekty ich wyglądu. Kwas hialuronowy sprawi, że będą nie tylko pełne, ale także zadbane. W RevitaLife mezoterapię wykonujemy w znieczuleniu miejscowym (krem), dlatego nie sprawia Pacjentom dyskomfortu. Po zabiegu okolica ust może być obrzęknięta i mogą wystąpić miejscowe siniaki wynikające z wkłuć igły, jest to jednak zjawisko zupełnie normalne, które ustępuje po ok. 3 dniach.

Modelowanie ust kwasem hialuronowym – efekty:

  • powiększanie ust
  • poprawienie konturu i korekta asymetrii ust
  • podniesienie kącików ust
  • nadanie ustom pełnego kształtu
  • nawilżenie
  • wymodelowanie czerwieni wargowej

Jak pozbyć się bruzd wargowo-nosowych?

Delikatna okolica ust bardzo szybko ulega procesom starzenia – traci jędrność, pojawiają się na niej nieestetyczne zmarszczki i bruzdy wargowo-nosowe. Są to pionowe zmarszczki mimiczne pojawiające się w okolicy ust, które pogłębiają się wraz z wiekiem. Można z nimi walczyć stosując kosmeceutyki, jednak jeśli ich stosowanie nie jest połączone z profesjonalnymi zabiegami nie dadzą zadowalających i długotrwałych efektów. Z pomocą przychodzi medycyna estetyczna, która ma szybkie i skuteczne sposoby na wypełnienie bruzd wargowo-nosowych. W Klinice RevitaLife polecamy szczególnie:

  • mezoterapię igłową kwasem hialuronowym
  • wysokostężone osocze bogatopłytkowe Angel System
  • innowacyjny laser ClearLift

To, jaki zabieg wybrać, należy skonsultować z lekarzem medycyny estetycznej, który określi głębokość bruzd Pacjenta, zaproponuje najefektywniejszy sposób leczenia i określi liczbę powtórzeń, którą należy wykonać, by rezultaty były długotrwałe.

Stomatologia estetyczna – sposób na olśniewający uśmiech

Piękny uśmiech to także piękne zęby i dziąsła! W RevitaLife dobrze o tym wiemy, dlatego dla naszych Pacjentów mamy wspaniałą wiadomość – już od maja do naszego zespołu dołącza stomatolog estetyczny Maciej Drosd, który kompleksowo zadba o piękno Waszych uśmiechów. Więcej szczegółów już wkrótce!

Nie wiesz jaki zabieg wybrać dla pięknego uśmiechu? Zadzwoń: 539333777 lub napisz: rejestracja@revitalife.pl i dowiedz się więcej o zabiegach w RevitaLife!

Zamknij Menu