fbpx
PL
Jak zadbać o cerę przed wakacjami?

Jak zadbać o cerę przed wakacjami?

Zbliża się czas wakacji – upalnych dni, kąpieli słonecznych, długich podróży. Dla naszej skóry jest to wymagający okres. Cera narażona jest na silne promieniowanie słoneczne, wiatr, a także słoną lub chlorowaną wodę. Czynniki te mogą negatywnie wpływać na naszą skórę, zwłaszcza, gdy nie przygotujemy jej odpowiednio do lata. Jak zadbać o cerę przed wakacjami, by była nawilżona, jędrna i gładka nie tylko w trakcie, ale także po urlopie? Podpowiadają eksperci kliniki RevitaLife!

Jak dbać o cerę latem?

Chociaż wszyscy uwielbiamy lato, jest to czas niezwykle wymagający dla naszej skóry, która w wyniku ekspozycji na słońce, staje się przesuszona, szorstka i skłonna do podrażnień. To właśnie latem na naszej twarzy mogą pojawić się “pamiątki” z upalnych wakacji w formie przebarwień czy popękanych naczynek. To nie tylko efekt promieniowania słonecznego, które przyspiesza procesy starzenia się skóry i czyni ją bardziej wrażliwą, ale także efekt oddziaływania wody morskiej, chlorowanej czy wiatru. I chociaż wszyscy wiemy, że przed czynnikami atmosferycznymi powinniśmy się chronić używając kremów z wysokim filtrem, czasami to nie wystarcza. Pacjentom naszej Kliniki, oprócz silnego nawilżania skóry, polecamy działanie prewencyjne – jeszcze przed urlopem, zachęcamy do skorzystania z zabiegu mezoterapii igłowej, która zapewnia ultranawilżenie cery i dostarcza jej odpowiednich składników odżywczych czyniąc ją miękką, gładką i pełną blasku.

Mezoterapia igłowa – na czym polega zabieg?

Mezoterapia igłowa to zabieg polegający na bezpośrednim wstrzyknięciu substancji odżywczych w skórę za pomocą bardzo cienkiej igły. Miejsce poddawane zabiegowi jest znieczulane specjalistycznym kremem, co znacznie podnosi komfort Pacjenta podczas zabiegu. Preparaty podawane metodą mezoterapii to najczęściej mieszanina witamin, aminokwasów, peptydów, kwasu hialuronowego i minerałów, które niemal natychmiastowo dodają skórze sprężystości, nawilżenia i blasku. Wybór podawanego preparatu uzależniony jest od tego, z jakimi problemami boryka się Pacjent. W RevitaLife dysponujemy wieloma preparatami renomowanych marek, które stanowią mieszanki najlepszych składników odżywczych dla różnych typów cer. Ostateczny wybór produktu do mezoterapii jest wspólną decyzją Pacjenta i lekarza medycyny estetycznej, który pomaga w doborze substancji, które spełnią wymagania Pacjenta i będą stanowić odpowiedź na indywidualne potrzeby jego cery.

Mezoterapia igłowa – efekty

Zabieg mezoterapii igłowej przede wszystkim nawilża, odżywia i odmładza skórę. Regeneruje ją, nadaje jej zdrowy koloryt i promienny wygląd. Mezoterapia doskonale wpływa również na okolicę oczu – likwiduje cienie i obrzęki pod oczami. Chociaż efekty widoczne są już po kilku dniach od pierwszego zabiegu, w celu uzyskania optymalnych rezultatów Pacjentom naszej Kliniki polecamy serię ok. 4-6 zabiegów. Liczba i częstotliwość powtórzeń uzależniona jest od indywidualnych potrzeb każdego Pacjenta.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z zabiegu mezoterapii igłowej jeszcze przed urlopem! Wasza skóra będzie Wam wdzięczna za zastrzyk odżywienia, a Wy będziecie zachwyceni efektami!

Chcesz dowiedzieć się więcej o mezoterapii igłowej w RevitaLife? Zadzwoń: 539333777 lub napisz: rejestracja@revitalife.pl.

 

Zamknij Menu