fbpx
PL
Jak poradzić sobie z oznakami starzenia? – zatrzymaj czas!

Jak poradzić sobie z oznakami starzenia? – zatrzymaj czas!

Starzenie się jest nieuniknionym procesem i elementem ludzkiego życia. Nasza skóra odczuwa pierwsze oznaki starzenia około 25 roku życia w zależności od predyspozycji genetycznych i fizycznych. Czy naprawdę mamy tak niewiele lat aby cieszyć się zdrowym, młodzieńczym wyglądem?

Na całe szczęście współczesna, wysoko rozwinięta medycyna estetyczna może zapobiegać procesom z którymi nasz organizm nie poradzi sobie sam – sposób na zatrzymanie czasu znajdziecie poniżej.

Fizjologicznie nasza skóra starzeje się z dwóch powodów – w sposób naturalny, czyli chronologiczny oraz egzogennie, czyli przez działanie innych, szkodliwych czynników jak stres, praca, warunki atmosferyczne itp.

Do przyczyn naturalnych starzenia się skóry zalicza się także zmiany hormonalne – estrogen i testosteron zmienia swój poziom z upływem lat co niestety nie wpływa dobrze na kondycję naszej skóry – wahania hormonalne w tym te związane z okresem menopauzy mają ogromny wpływ na suchość, zaczerwienienia, wiotkość i utratę sprężystości skóry. Aby temu uniknąć wystarczy skorzystać z zabiegu biorewitalizacji skóry Neauvia Hydro Delux. Zabieg mezoterapii pozwoli naszej skórze na regenerację poprzez odpowiednie nawilżenie i dostarczenie substancji aktywnych bezpośrednio do naszej skóry.

Z upływem lat możemy także zaobserwować na swojej skórze drobne plamki zwane potocznie plamami starczymi. Oby nie przeraziła nas nazwa – można sobie z nimi poradzić dzięki laserowi ClearLift. Ten delikatny, bankietowy zabieg zredukuje zmarszczki i wyrówna koloryt naszej skóry, poprawiając ubytki kolagenowe. Dobrym rozwiązaniem będzie także zastosowanie lasera Dye VL, czyli platformy laserowej Alma Harmony, który błyskawicznie pomoże usunąć nie tylko wyrównać koloryt i usunąć przebarwienia, ale także zadba o fotoodmłodzenie skóry – ujędrni, poprawi sprężystość i kondycję naszej twarzy, szyi, a także dłoni, po których niestety najszybciej widać upływ czasu.

Aby zatrzymać objawy starzenia w skórze właściwej takie jak: utrata jędrności, gęstości, sprężystości i rozciągliwości możemy także skorzystać także z lasera frakcyjnego iPixel. Resurfacing twarzy jest stworzony dla osób borykających się z pogłębionymi zmarszczkami w celu ich wygładzenia. Dodatkowo dzięki laserowi iPixel możemy wygładzić skórę twarzy oraz poprawić jej owal – efekt lekkiego wyszczuplenia, co znacząco wpłynie na nasz wygląd – chomiki, worki pod oczami zostaną zredukowane.

Jeśli natomiast zależy nam tylko na tym aby estetycznie zakryć oznaki starzenia możemy skorzystać z metody wszystkim znanej – toksyna botulinowa oraz kwas hialuronowy są niezastąpione w estetycznym wygładzaniu zmarszczek. W RevitaLife preparat zostaje odpowiednio dobrany przez lekarza medycyny estetycznej, tak aby każdy Pacjent mógł cieszyć się jak najlepszym efektem.

Na koniec zostawiliśmy jeszcze jednego asa w rękawie – wysokostężone osocze bogatopłytkowe Angel System – innowacyjną terapię anti-aging, która stymuluje organizm do przebudowy tkanek. Zabieg słynny na całym świecie pod nazwą ‘wampirzy lifting’ dzięki Kim Kardashian jest dostępny dla naszych Pacjentów. Zabieg jest banalnie prosty i bardzo efektywny – pobraną od Pacjenta krew umieszcza się w specjalnym separatorze (wirówce), który izoluje płytki krwi i hormony wzrostu. Tak przygotowana mieszanka trafia z powrotem do naszego organizmu poprawiając gęstość i jędrność skóry oraz wygładzając zmarszczki i działa na nas niczym eliksir młodości!

Jak widać sposobów  na zatrzymanie lub pozbycie się oznak starzenia jest wiele. Medycyna estetyczna gwarantuje nam wachlarz możliwości – należy tylko odwiedzić gabinet medycyny estetycznej, gdzie lekarz dobierze terapię idealnie dopasowaną do naszych potrzeb oraz problemów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz cennikiem.

Jeśli chcą dowiedzieć się Państwo więcej o zabiegach odmładzających, wolnych terminach i cenach zapraszamy do kontaktu: +48 539 333 777 lub napisz: rejestracja@revitalife.pl

 

Zamknij Menu