fbpx
PL
Epilacja laserowa Cutera Excel HR  –  wybierz trwałą i bezbolesną depilację

Epilacja laserowa Cutera Excel HR – wybierz trwałą i bezbolesną depilację

Jedną z najnowocześniejszych metod usuwania niechcianego owłosienia jest epilacja laserowa. Dzięki niej bezpiecznie, komfortowo i skutecznie osiągniemy trwały efekt gładkiej skóry. Stosując innowacyjne urządzenia, takie jak laser Cutera Excel HR, dotychczas mało komfortowy zabieg epilacji może stać się praktycznie bezbolesny! Na czym polega epilacja? U kogo sprawdzi się ten zabieg i dlaczego warto wykonać go w RevitaLife? Odpowiadamy!

Epilacja laserowa – jak wykonuje się zabieg?

Każda kobieta chce cieszyć się gładką skórą jak najdłużej. Tego komfortu nie dają nam tradycyjne formy depilacji, jak maszynka, wosk czy depilator. Epilacja to jedyny zabieg, który sprawi, że trwale pozbędziemy się niechcianego owłosienia. Ważne jednak, by wykonać całą serię zabiegów – do trwałego usunięcia owłosienia z twarzy, pach, bikini czy nóg niezbędne jest przeprowadzenie co najmniej 4 zabiegów epilacji laserowej w odpowiednich przerwach czasowych – od 6 do 10 tygodni w zależności od partii ciała. Po zakończonej serii zabiegów zaleca się zabieg podtrzymujący efekt epilacji – wystarczy go wykonać raz w roku.

Epilacja laserowa – czy musi boleć?

Często zdarza się, że kobiety nie są przekonane do epilacji ze względu na doświadczenia związane bólem lub brakiem skuteczności zabiegu. W klinice RevitaLife stawiamy wyłącznie na sprawdzone rozwiązania, które zagwarantują naszym Pacjentkom komfort podczas wykonywania zabiegu i dadzą pewność , że wykonywane zabiegi będą skuteczne. Jesteśmy jedyną kliniką w Warszawie, która wykonuje epilację innowacyjnym laserem Cutera Excel HR. Dzięki zastosowanej w nim technologii, epilacja jest skuteczna zarówno u osób z ciemną, jak i jasną karnacją. Co więcej – urządzenie działa w taki sposób, że zabieg nim wykonywany jest praktycznie bezbolesny.

Na czym polega fenomen urządzenia Cutera Excel HR? Przede wszystkim łączy ono w sobie dwie długości fal: laser aleksandrytowy 755 nm oraz Nd: YAG 1064 nm, co umożliwia usunięcie włosków przy każdym fototypie skóry. Z kolei funkcja szafirowego okna chłodzącego, które pozwala uzyskać temperaturę chłodzenia nawet do 4 stopni Celsjusza, sprawia, że epilacja jest wyjątkowo komfortowym i niemal bezbolesnym zabiegiem. Dowiedz się więcej o epilacji laserem Cutera Excel HR.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu epilacji?

Epilacja laserowa jest bezpiecznym zabiegiem, z którego skorzystać mogą zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Jednak jak każdy zabieg, wiąże się z pewnymi przeciwwskazaniami. Są nimi:

  • ciąża i okres karmienia piersią,
  • infekcje skórne, rany oraz niedawne zabiegi chirurgiczne,
  • świeża opalenizna
  • choroby nowotworowe
  • stosowanie ziół i  leków fotouczulających.

Jak się przygotować do epilacji laserowej?

Przed zabiegiem należy ogolić miejsca, które będą poddawane epilacji laserowej. Nie należy się opalać na 4 tygodnie przed zabiegiem (po zabiegu także nie jest to wskazane). Pamiętajmy, że najlepszym czasem na wykonanie epilacji jest okres jesienno-zimowy, czyli taki, gdy nasza skóra nie jest opalona i nie jest narażona na duże dawki promieniowania słonecznego. Marzec to ostatni dzwonek, by rozpocząć epilację laserową i skończyć serię zabiegów jeszcze przed latem!

Jeśli chcesz  cieszyć się gładkim ciałem podczas tegorocznych wakacji, mamy dla Ciebie niespodziankę! Zapisując się na dowolny pakiet epilacji w klinice RevitaLife, otrzymasz zniżkę 30% na całą serię zabiegów laserem Cutera Excel HR. Promocja obowiązuje tylko w marcu!

Chcesz dowiedzieć się więcej o zabiegach Diego dalla Palma? Zadzwoń: 539333777 lub napisz: rejestracja@revitalife.pl i dowiedz się więcej o zabiegu, cenach oraz dostępnych terminach.

Zamknij Menu