fbpx
PL
Endermologia Alliance LPG – skuteczny sposób na zgrabną sylwetkę

Endermologia Alliance LPG – skuteczny sposób na zgrabną sylwetkę

Wraz z odliczaniem dni do urlopu wiele osób walczy z czasem w trosce o smukłą sylwetkę, inni chcą pozbyć się cellulitu przed wakacjami, a jeszcze innym upały dają się we znaki zatrzymując wodę w organizmie i powodując dokuczliwe obrzęki. W każdym z tych przypadków doskonale sprawdzi się  endermologia Alliance LPG – nasz zabieg do zadań specjalnych! Czym jest? Jakie są efekty zabiegu? O tym dowiecie się czytając nasz artykuł!

Endermologie Alliance LPG – co to za zabieg?

Endermologia Alliance LPG to metoda masażu podciśnieniowego, która dzięki swojej skuteczności szybko zyskała wielu zwolenników nie tylko wśród gwiazd, dla których nienaganny wygląd jest istotny w ich codziennej pracy, ale także wśród wielu Pacjentów, którzy chcą zadbać o swoją sylwetkę, wzmocnić efekty treningów lub pozbyć się opuchlizny spowodowanej zatrzymaniem się wody w organizmie np. podczas panujących upałów. Zabieg endermologii to specjalistyczny masaż, który pobudza głębokie warstwy skóry, reguluje pracę limfy i uaktywnia metabolizm tkanki tłuszczowej, dzięki czemu szybciej z organizmu usuwane są tłuszcz i toksyny. Efekty, jakich można się spodziewać po zabiegu endermologii to gładkie, jędrne ciało, bez cellulitu, obrzęków i niechcianej tkanki tłuszczowej.

Endermologia – jak przebiega zabieg?

W RevitaLife pierwszy zabieg poprzedzony jest konsultacją kosmetologa, podczas której upewniamy się, że Pacjent nie ma żadnych przeciwwskazań do wykonania endermologii. Rozmawiamy także o przewidywanych rezultatach oraz o liczbie zabiegów, która pomoże osiągnąć optymalny i długotrwały efekt zabiegu. Następnie Pacjent proszony jest o założenie specjalnego stroju zabiegowego, który nie tylko zadba o jego komfort podczas masażu, ale także ułatwi działanie urządzenia do endermologii i ochroni skórę Pacjenta przed bezpośrednim kontaktem z głowicą urządzenia. Następnie kosmetolog określa parametry pracy urządzenia i przystępuje do zabiegu. Pojedynczy masaż trwa od 20 do 40 minut, w zależności od partii ciała, która poddawana jest zabiegowi. Dla uzyskania najlepszych efektów, rekomenduje się przeprowadzenie serii od kilku do kilkunastu zabiegów, w zależności od indywidualnych potrzeb Pacjenta.

Endermologia – zalecenia i przeciwwskazania

Endermologia jest polecana każdemu, kto chce wymodelować sylwetkę – badania wykazują, że dzięki zabiegom endermologii można stracić nawet 5 cm w talii. Zabieg pozwala również na skuteczne ujędrnienie ciała i pozbycie się cellulitu. Endermologia pomaga zwalczyć niechcianą tkankę tłuszczową w miejscach, na które nie zadziałały treningi czy dieta. Warto również pamiętać o działaniu drenującym – masaż podciśnieniowy to doskonałe rozwiązanie dla tych osób, którym dokucza opuchlizna podczas upałów. Zabieg cieszy się więc powodzeniem także u kobiet w ciąży – masaż podciśnieniowy łydek przynosi im ulgę i ukojenie. Choć endermologia jest nieinwazyjnym zabiegiem, istnieją nieliczne przeciwwskazania do jej wykonania. Są to m.in. choroby nowotworowe, żylaki, przepuklina, skłonności do naczyniaków.

Chcesz przetestować zabieg endermologii na własnej skórze? Jeszcze zdążysz skorzystać z naszej czerwcowej promocji! Tylko do końca miesiąca możesz wykupić pakiet 10 zabiegów Endermologii Alliance LPG “Focus” na wybraną partię ciała w cenie 1000 PLN, dodatkowo strój zabiegowy otrzymasz od nas w prezencie! Zapraszamy!

Szczegółowych informacji na temat endermologii udziela Recepcja RevitaLife – Zadzwoń: 539333777 lub napisz: rejestracja@revitalife.pl.

Zamknij Menu