fbpx
PL
Endermologia Alliance LPG – skuteczny sposób na zgrabną sylwetkę

Endermologia Alliance LPG – skuteczny sposób na zgrabną sylwetkę

Wraz z odliczaniem dni do urlopu wiele osób walczy z czasem w trosce o smukłą sylwetkę, inni chcą pozbyć się cellulitu przed wakacjami, a jeszcze innym upały dają się we znaki zatrzymując wodę w organizmie i powodując dokuczliwe obrzęki. W każdym z tych przypadków doskonale sprawdzi się  endermologia Alliance LPG – nasz zabieg do zadań specjalnych! Czym jest? Jakie są efekty zabiegu? O tym dowiecie się czytając nasz artykuł!

Endermologie Alliance LPG – co to za zabieg?

Endermologia Alliance LPG to metoda masażu podciśnieniowego, która dzięki swojej skuteczności szybko zyskała wielu zwolenników nie tylko wśród gwiazd, dla których nienaganny wygląd jest istotny w ich codziennej pracy, ale także wśród wielu Pacjentów, którzy chcą zadbać o swoją sylwetkę, wzmocnić efekty treningów lub pozbyć się opuchlizny spowodowanej zatrzymaniem się wody w organizmie np. podczas panujących upałów. Zabieg endermologii to specjalistyczny masaż, który pobudza głębokie warstwy skóry, reguluje pracę limfy i uaktywnia metabolizm tkanki tłuszczowej, dzięki czemu szybciej z organizmu usuwane są tłuszcz i toksyny. Efekty, jakich można się spodziewać po zabiegu endermologii to gładkie, jędrne ciało, bez cellulitu, obrzęków i niechcianej tkanki tłuszczowej.

Endermologia – jak przebiega zabieg?

W RevitaLife pierwszy zabieg poprzedzony jest konsultacją kosmetologa, podczas której upewniamy się, że Pacjent nie ma żadnych przeciwwskazań do wykonania endermologii. Rozmawiamy także o przewidywanych rezultatach oraz o liczbie zabiegów, która pomoże osiągnąć optymalny i długotrwały efekt zabiegu. Następnie Pacjent proszony jest o założenie specjalnego stroju zabiegowego, który nie tylko zadba o jego komfort podczas masażu, ale także ułatwi działanie urządzenia do endermologii i ochroni skórę Pacjenta przed bezpośrednim kontaktem z głowicą urządzenia. Następnie kosmetolog określa parametry pracy urządzenia i przystępuje do zabiegu. Pojedynczy masaż trwa od 20 do 40 minut, w zależności od partii ciała, która poddawana jest zabiegowi. Dla uzyskania najlepszych efektów, rekomenduje się przeprowadzenie serii od kilku do kilkunastu zabiegów, w zależności od indywidualnych potrzeb Pacjenta.

Endermologia – zalecenia i przeciwwskazania

Endermologia jest polecana każdemu, kto chce wymodelować sylwetkę – badania wykazują, że dzięki zabiegom endermologii można stracić nawet 5 cm w talii. Zabieg pozwala również na skuteczne ujędrnienie ciała i pozbycie się cellulitu. Endermologia pomaga zwalczyć niechcianą tkankę tłuszczową w miejscach, na które nie zadziałały treningi czy dieta. Warto również pamiętać o działaniu drenującym – masaż podciśnieniowy to doskonałe rozwiązanie dla tych osób, którym dokucza opuchlizna podczas upałów. Zabieg cieszy się więc powodzeniem także u kobiet w ciąży – masaż podciśnieniowy łydek przynosi im ulgę i ukojenie. Choć endermologia jest nieinwazyjnym zabiegiem, istnieją nieliczne przeciwwskazania do jej wykonania. Są to m.in. choroby nowotworowe, żylaki, przepuklina, skłonności do naczyniaków.

Szczegółowych informacji na temat endermologii udziela Recepcja RevitaLife – Zadzwoń: 539333777 lub napisz: rejestracja@revitalife.pl.

Zamknij Menu