fbpx
PL
Dr Jolanta Wypler dla Zatoki Piękna – najlepsze zabiegi przed latem.

Dr Jolanta Wypler dla Zatoki Piękna – najlepsze zabiegi przed latem.

Doktor Jolanta Wypler – dr RevitaLife, podczas XIX Kongresu Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych odpowiedziała na pytania redaktor Estery Gabczenko o tym, jakie zabiegi wybrać, aby jak najlepiej przygotować się do lata.

Nieinwazyjne upiększanie skóry – jaki zabieg wybrać?

J.W: Moim ulubionym zabiegiem jest zabieg w technologii HIFU (SonoQueen). Jest to urządzenie, które w naprawdę mało inwazyjny sposób daje nam duże możliwości walki z wiotkością i opadającym owalem twarzy, czy w ogóle z poprawą kondycji skóry i tkanek podskórnych.

Mówi się, że jest to lifting bez skalpela i faktycznie tak jest. Nie wyłącza nas z życia, Pacjentka/Pacjent nawet tego samego dnia, może wrócić do swoich codziennych czynności, czy pojechać na wakacje. Nie wyłącza to zupełnie z aktywności – wraca na ćwiczenia, na siłownię, wraca do pracy. Ten zabieg pozwala nam na poprawę kondycji skóry, zmianę naszego owalu, czy tkanek podskórnych w bardzo naturalny sposób, nie dający efektu szoku. Skóra i kształty twarzy Pacjenta wracają do swojego wyjściowego stanu sprzed kilku lat.

Jakie zabiegi estetyczne na ciało warto wykonać przed latem?

J.W: Dla Pacjentek najbardziej stresujący jest cellulit. Chcą wymodelować swoje ciało tak, żeby wyglądać lepiej bez kurtki, niż w kurtce. W związku z tym bardzo lubię zabieg karboksyterapii – urządzeniem Venusian, które pozwala nam wprowadzić dwutlenek węgla do tkanki podskórnej. Od razu mamy efekt odżywienia skóry, dotlenienia, poprawy ukrwienia, a przy okazji sam dwutlenek węgla powoduje, że przerywają się zwłóknienia w tkance podskórnej, które powodują cellulit. Po zabiegu karboksyterapii możemy od razu Pacjenta przekierować na zabieg endermologii LPG – jest to super połączenie, takie które pozwoli nam i odżywić skórę, dotlenić ją, poprawić krążenie, a także poprzerywać te wszystkie zwłóknienia w tkance tłuszczowej. A przy okazji za pomocą endermologii możemy jeszcze rozprowadzić dwutlenek węgla (karboksyterapia) w tkankach i wymodelować całe ciało.

Przejdź do materiału na stronie www.zatokapiekna.pl

Zamknij Menu