fbpx
PL
Diego dalla Palma zabiegi ze złotem i platyną – dla kogo? Jak działają na skórę?

Diego dalla Palma zabiegi ze złotem i platyną – dla kogo? Jak działają na skórę?

Diego dalla Palma zabiegi ze złotem i platyną to innowacyjne kuracje anti-aging o działaniu odnawiającym i wygładzającym. Ekskluzywne terapie z wykorzystaniem szlachetnych składników pozwalają zatroszczyć się o indywidualne potrzeby cery wymagającej i dojrzałej. Dla kogo przeznaczona jest kuracja ze złotem i platyną? Jak działa na skórę? Który zabieg wybrać? Revitalife podpowiada!

Diego dalla Palma zabiegi ze złotem i platyną – kto powinien zdecydować się na zabieg?

Każda kobieta chce wyglądać młodo i promiennie, bez względu na wiek zapisany w metryce urodzenia. Wraz z upływającym czasem skóra jednak traci swą elastyczność i jest dużo bardziej podatna na szkodliwe czynniki zewnętrzne, takie jak: promieniowanie UV oraz zanieczyszczenia powietrza. Dojrzała cera wymaga odpowiedniej pielęgnacji, która przyczyni się do spowolnienia procesów starzenia się oraz poprawy kondycji cery. Doskonałymi kuracjami zwiększającymi sprężystość i witalność skóry są zabiegi ze złotem i platyną luksusowej i cenionej na całym świecie marki Diego dalla Palma, które wykonujemy w naszej Klinice. Terapie z wykorzystaniem szlachetnych składników polecane są kobietom po 40 i 50 roku życia ze względu na intensywne działanie antystarzeniowe i ujędrniające.

Działanie zabiegów Diego dalla Palma zabiegi ze złotem i platyną

Pacjentki naszej Kliniki mogą wybierać spośród różnych kuracji odmładzających. Decydując się na zabieg Diego dalla Palma ze złotem lub platyną, należy dobrać odpowiednią formę terapii do wieku oraz dla indywidualnych potrzeb skóry, dlatego w naszej ofercie znajdują się zabiegi o różnorodnym działaniu:

  • Zabieg Diego dalla Palma Icon Time ze złotem – przeznaczony jest dla kobiet po 40 roku życia. Kuracja ta zawiera w swoim składzie złotą kolageninę, która wpływa na tworzenie się nowego kolagenu, dzięki czemu skóra staję się bardziej napięta i gładka. Zauważalne efekty po zabiegu to: zmniejszenie drobnych zmarszczek, poprawa sprężystości skóry, promienny blask cery.
  • Zabieg Diego dalla Palma Icon Time z platyną – odpowiedni dla Pacjentek po 50 roku życia. Zawiera platynę koloidalną, która przyczynia się do zwiększenia komunikacji komórkowej, przywraca blask, napięcie i wewnętrzną odbudowę. Zabieg wpływa na: stymulację fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny, spowolnienie procesów starzenia, zachowanie witalność skóry, poprawę napięcia i rozjaśnienia skóry.

Doskonałym przygotowaniem do powyższych (i nie tylko!) zabiegów dostępnych w naszej Klinice jest także kuracja Diego dalla Palma Icon Cell Detoxium przeznaczona dla skóry z widocznymi oznakami zmęczenia, poszarzałej, zanieczyszczonej i pozbawionej witalności. Kuracja uaktywnia odtrucie komórek skóry i stymuluje proces ich regeneracji. Efektem Cell Detoxium jest wygładzona, rozświetlona i świeżo wyglądająca cera, gotowa a do dalszych zabiegów.

Który zabieg wybrać?

Bardzo ważne jest to, aby zawsze wybierać zabiegi dostosowane do indywidualnych potrzeb skóry, bo tylko dopasowane do wieku i problemów cery kuracje przynoszą najlepsze rezultaty. W Revitalife dbamy o to, aby nasze Pacjentki czuły się w pełni zadowolone z przeprowadzonych zabiegów, dlatego każdy z nich poprzedzony jest profesjonalną konsultacją z kosmetologiem, który pomaga dobrać najlepszą kurację.

Polecamy także kosmeceutyki Diego dalla Palma, których stosowanie pomaga przedłużyć efekty po zabiegach ze złotem i platyną oraz pozwala zatroszczyć się o pielęgnację skóry w domowym zaciszu na najwyższym poziomie.

Chcesz dowiedzieć się więcej o zabiegach Diego dalla Palma? Zadzwoń: 539333777 lub napisz: rejestracja@revitalife.pl i dowiedz się więcej o zabiegu, cenach oraz dostępnych terminach.

Zamknij Menu